Rencēnos notiks amatierteātra “Vīzija” izrāde “Trešais vārds”

28.novembrī plkst.18.00 Rencēnu Kultūras namā notiks Kauguru pagasta amatierteātra “Vīzija” izrāde pēc spāņu dramaturga Alehandro Kasonas lugas “Trešais vārds”.

“Trešais vārds” amatierteātra “Vīzija” interpretējumā ir smalks un juteklisks stāsts par īstām, cilvēciskām jūtām – skumjām, alkām, sāpēm, viltu, dusmām, prieku, vilšanos un pašu galveno – to, kas sirdīm liek pukstēt straujāk, kas maina cilvēkus un pasauli. Izrādes darbība notiek Spānijas ziemeļos, Pireneju kalnu pakājē 20.gadsimta sākumā.

Lomās: Jolanta Pinkule, Dainis Trēziņš, Aina Saleniece, Odeta Ore, Dainis Plasis, Lauris Ģirts Lācis, Dainis Muhins, Raita Tutina, Artis Birzleja, Inita Miglava. Režisors Oskars Morozovs. Kostīmi – Jolanta Pinkule, māksla – Edvīns Lazdiņš, gaismas – Krišjānis Strazdīts, režisora asistente – Zaiga Stīpiņa, direktors – Alfrēds Stīpiņš.

Lugas “Trešais vārds” autors, spāņu dramaturgs un dzejnieks Alehandro Kasona (1903–1965) sarakstījis vairākus desmitus lugu, no kurām latviešu skatītājam pazīstamākā ir tieši “Trešais vārds”, tā ik pa laikam iestudēta mūsu valsts amatierteātros. 1959 gadā Kārļa Pamšes režijā tagadēja Nacionālajā teātrī izrāde ar lieliem panākumiem nospēlēta 224 reizes! Lomas atveidoja tādi izcili latviešu aktieri kā Antra Liedskalniņa, Jānis Kubilis, Anta Klints, Baiba Indriksone un citi.
Izrādes apmeklējums bez maksas ar iepriekšēju pieteikšanos pa tālruni 29183069. Pasākumu var apmeklēt, uzrādot sadarbspējīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu. Lūdzam ievērot visus valstī spēkā esošos epidemioloģiskās drošības noteikumus!