Remigrantus Vidzemē aicina uz tikšanos Kārķos

Remigrantu tīklošanās

Sestdien, 30. septembrī, plkst. 12.00 mājas kafejnīcā “Kārķu Pica”, kas iekārtota Valkas novada Kārķu pagasta mājsaimniecībā “Dīķkalni”, notiks otrā tīklošanās pēcpusdiena remigrantiem “Manas mājas Vidzemē”. Vidzemes plānošanas reģiona remigrācijas koordinatore Inga Madžule turpina martā aizsākto tradīciju un atkal aicina remigrantus uz satikšanos un draudzīgām sarunām.

Pasākuma mērķis ir ikreiz kādā citā Vidzemes reģiona vietā pulcēt ne tikai tos, kuri pārcēlušies no ārzemēm atpakaļ uz Vidzemi pirms neilga laika, bet arī tos, kuri apmetušies šeit jau agrāk. Tīklošanās pēcpusdienai šoreiz piepulcēsies arī Vidzemes novadu pašvaldību speciālisti remigrācijas koordinācijas jautājumos. Remigrantiem tā būs iespēja  uzdot viņiem jautājumus par aktuālajām norisēm pašvaldībās. Draudzīgā atmosfērā viņi varēs aprunāties ar citiem pasākuma dalībniekiem par sev interesējošajām tēmām, kuras skar dzīvi ārzemēs un Latvijā, kā arī dalīties pieredzē, tuvāk iepazīties.

Lielie un mazie “Manas mājas Vidzemē” dalībnieki varēs ne tikai vadīt laiku sarunās un baudīt saimniecības saimnieku sarūpētas picas, bet arī doties pārgājienā uz Lustiņdruvas dabas taku. Tur būs iespējams uzzināt to, kāds ir Meža telefons, klavieres, vingrotava, Kukaiņu viesnīca un vēl citi ievērības cienīgi apskates objekti. Viesi varēs izstaigāt šķēršļu takas, izbaudīt nošļūcienu trošu atrakcijā un iepazīt dabas daudzveidību mežā un upes krastā.

Atbalstu pasākuma rīkošanā sniedz Valkas novada pašvaldība.

Dalība tīklošanās pēcpusdienā “Manas mājas Vidzemē” ir bez maksas. Lūdzam pieteikt līdzdalību pasākumā līdz 24. septembrim, zvanot pa tālruni +371 29374285 vai rakstot uz .

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) un Vidzemes plānošanas reģions realizē funkciju “Diasporas likuma normu īstenošana (Atbalsta pasākums remigrācijas veicināšanai “Reģionālās remigrācijas koordinators”)”.    

Informāciju sagatavoja: Zane Kaķe, sabiedrisko attiecību speciāliste Vidzemes plānošanas reģionā,