REKO Valmiera tirdziņam – 1 gads

REKO -1 gads

Šo ceturtdien, 23. martā REKO Valmiera tirdziņam aprit tieši gads! Tirdziņa organizatori un pārdevēji ir godam izturējuši pirmo darbības gadu un gaida pircējus uz REKO Valmiera svētku tirdziņu! Aicinām apmeklēt REKO Valmiera, pasūtīt preci zem zemnieka sludinājuma grupā REKO Valmiera šeit, rakstīt komentārā – cik un ko vēlies. Un tad atliek ierasties pakaļ labumiem  ceturtdien 23.martā  no 17:00-18:30 pie Valmieras tirgus! Šoreiz drīkst nākt arī bez iepriekšējas pasūtīšanas, varēs pagaršot un izvēlēties uz vietas, jo šoreiz organizatori sola tikšanos ar īpaši daudz tirgotājiem. Varēsiet iegādāties zemnieku saimniecības “Mežvijas” bioloģisko produkciju, bioloģiskās piemājas saimniecības “Varšavas” krāsaino produkciju, “Leilas Gardumus”, “Ibsenu paipalu” ražojumus, ģimenes saimniecības “Lieloga” veselīgo produkciju, zemnieku saimniecības “Rubuļi”, bioloģiskās saimniecības “Ozolzīles”, zemnieku saimniecības “Mežnoras”, LAUX produkciju, BB oga – smiltsērkšķu produkciju, Baložu medus un biškopības produktus, RADA ZITA un citu mājražotāju labumus.

Tiekamies ceturtdien REKO tirdziņā pie Valmieras tirgus! Aicinām iegādāties lauku labumus tieši no ražotāja!