REKO – no dobes uz galda

REKO Valmiera
REKO tirdziņi
REKO logo

Labs uzturs ir pamats labai pašsajūtai un enerģiskam noskaņojumam. Mūsu ēdienam ir nozīme! Arvien vairāk cilvēku grib zināt, no kā sastāv viņu ēdiens – un izvēlas gatavot paši. Turklāt meklē vietējos produktus, lai būtu pārliecība, kā tie ir audzēti. Pērkot no vietējā zemnieka vai mājražotāja ir iespēja iegūt kvalitatīvus produktus, turklāt tādā veidā var atbalstīt savējos! Paradumi mainās, un ērtība ir kļuvusi par prioritāti. Reti kurš vairs gatavs pavadīt pusi dienas tirgū, lai iepirktos nākamajai nedēļai. Arī zemniekam braukšana uz tirgu nozīmē veselu dienu prom no saimniecības.

REKO tiešās tirdzniecības modelis piedāvā efektīvu veidu, kā ātri un ērti iegādāties vietējo zemnieku un mājražotāju produktus. Ik nedēļu zemnieki vietējā Facebook grupā publicē sludinājumu ar produktiem, savukārt pircēji komentāros pasūta. Preču saņemšana notiek visiem vienā vietā vienas stundas “laika logā”. Tas ir zemnieku tirgus internetā!

Kas man ir REKO?

  • Pērku kvalitatīvus produktus
  • Atbalstu vietējos ražotājus
  • Taupu savu laiku

Kā sākās REKO?

REKO aizsākumi meklējami Somijā 2013.gadā. Somu zemnieks Tomas Snelmans (Thomas Snellman) iedvesmojās no franču tiešās pirkšanas modeļa un Facebook sniegtajām iespējām.

REKO modelis strauji izplatīījās visā Skandināvijā. Šabrīd vietējās grupiņas, kur apvienojas zemnieki un pircēji, ir plaši pārstāvētas gan Somijā, gan Zviedrijā, gan Norvēģijā.

Cilvēki ļoti novērtē iespēju pirkt kvalitatīvus produktus no zināmiem zemniekiem!

Pievienojies REKO tirdziņam Valmierā!

Facebook www.facebook.com/groups/rekovalmiera

Kur? Valmieras tirgus

Kad? Ceturtdienās 17:30 -18:30 Pirmais tirdziņš 24.marts 17:30

Papildus informācija

REKO visā Latvijā www.facebook.com/groups/rekolatvija

@rekolatvijahomn