Reģiona ģimenes ārstu informatīvā diena Strenču slimnīcā

Reģiona ģimenes ārstu informatīvā diena Strenču slimnīcā

Valsts sabiedrība ar ierobežotu atbildību “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca” (turpmāk- Slimnīca), 21. oktobrī, plkst. 10.00, Strenčos, Valkas ielā 11, aicina Vidzemes reģiona ģimenes ārstus uz klātienes informatīvo dienu, kuras ietvaros Slimnīcas speciālisti iepazīstinās un sniegs plašāku ieskatu Slimnīcā piedāvāto pakalpojumu klāstā, pacientu ārstēšanā un rehabilitācijā, izceļot tieši Slimnīcas plašās rehabilitācijas iespējas un psihiatriskās rehabilitācijas Dienas stacionāra pieejamību. Pasākuma mērķis ir veicināt starpdisciplināro sadarbību Vidzemes reģiona ietvaros, uzlabojot psihiatrisko un narkoloģisko pakalpojumu pieejamību. Dalībnieku skaits pasākumā ir ierobežots. Pasākuma programma pieejama šeit.

Dienas kārtībā: Slimnīcas speciālistu profesionālās lekcijas par ģimenes ārstiem saistošām psihiskās veselības tēmām, t.i., praktiski psihiatru padomi ģimenes ārstiem psihiska spektra traucējumu atpazīšanai un ārstēšanai, narkoloģiskās palīdzības pieejamība u.c., kā arī iespēja iepazīt rehabilitācijas darba metodes un Slimnīcā pieejamo infrastruktūru.

Informāciju sagatavoja:
Alīna Kitnere
Stratēģisko vadības procesu vadītāja
VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca”