Regbija klubs “Fēnikss” uzsāk 2024. gada sezonu

Regbija klubs Fēnikss

Ar spēli 27. aprīlī Brenguļu Sporta centra “Kaimiņi” laukumā, Valmieras novada regbija komanda uzsāk jauno sezonu.

Pirmo sezonas spēli aizvadīsim mājas laukumā pret regbija kluba “Livonija” 2. komandu. Spēle notiks 27. aprīlī plkst 14.00. Ielūdzam Valmieras novada iedzīvotājus un viesus uz mūsu mājas spēlēm Brenguļu sporta centrā “Kaimiņi”. Tagad, pateicoties mūsu atbalstītājiem SIA Latvian Wood Houses, skatītāji var sekot līdzi mačam no tribīnēm, kuras uzstādītās aizvadītās sezonas izskaņā.

Šosezon paredzēts piedalīties Latvijas un Baltijas regbija čempionātā regbijā 15, kā arī Latvijas čempionātā un Latvijas kausā regbijā 7. Pagājušajā sezonā Latvijas čempionātu otro reizi kluba vēsturē noslēdzām ar bronzas medaļām. Baltijas čempionātā pietrūka vien nedaudz, lai varētu sacensties par medaļām. Šogad ambīcijas ir lielas un tieksimies uz medaļām abos turnīros.

Visu ziemu esam cītīgi trenējušies, lai šo mērķi sasniegtu. Spēlētāji ir strādājuši pie individuālās spēka un izturības sagatavotības, kā arī kopš marta esam atsākuši treniņus laukumā. Tāpat pieredzes gūšanas un komandas saliedēšanas nolūkos, marta vidū Valmieras klubs aizvadīja nedēļu garu treniņnometni Zaragozā Spānijā, kur mērojās spēkiem ar vietējo regbija klubu, kuram ir tāds pats nosaukums kā Valmieras komandai – “Fēnikss”. Spānijā regbijs ir daudz augstākā līmenī kā Latvijā un to varēja arī izjust laukumā. Ticam, ka Spānijā gūtā pieredze ļaus celt spēles kvalitāti, mērojoties spēkiem ar Latvijas komandām.

No sirds pateicamies visiem mūsu draugiem, kuri atbalstīja braucienu ziedošanas kampaņā. Interneta portālā gogetfunding.com 55 Fēniksa fani saziedoja 1430 eiro, kas bija nozīmīgs atbalsts brauciena izmaksu segšanai.

Brauciens uz Spāniju bija iespēja sniegt atbalstu organizācijai “Nepaliec Viens” un tās dienas centram “Atver durvis Betānijā”, kuri mums darināja speciāli šim braucienam paredzētus kreklus.

Mūsu draugi sniedz atbalstu bērniem un jauniešiem ar autiskā spektra traucējumiem, kā arī viņu vecākiem un aprūpētājiem. “Atver durvis Betānijā” Latvijā ir pirmie, kas izveidojuši dienas centru jauniešiem ar autiskā spektra traucējumiem, kuri jau sasnieguši 18 gadu vecumu.

Sekojot citviet pasaulē sastopamajām tendencēm, daudzfunkcionālais centrs cenšas ar pielāgotas vides un speciālistu atbalstu radīt apstākļus, lai veicinātu šo jauniešu patstāvību un integrāciju sabiedrībā, vienlaikus rūpējoties par to, lai viņu vecāki var turpināt darba gaitas un nav spiesti kļūt par bērna asistentiem.

Centra jaunieši starp dažādām aktivitātēm apgūst dizainu un apģērbu apdruku. Esam priecīgi un lepni, ka mūsu ceļojums ir devis iespēju centra jauniešiem apgūt šīs prasmes. Kā izrādās, mums darinātie krekli ir pirmā centra pieredze, apgūstot savā rīcībā esošās tehnoloģijas. Mēs ar rezultātu bijām apmierināti un ar lepnumu nēsājām ceļojuma kreklus Zaragozas ielās, kā arī dāvinājām tos mājinieku kluba pārstāvjiem.

Regbija klubs “Fēnikss” ir draudzīga un atvērta komanda ikvienam, kas vēlas sportot regulāri un izmēģināt ko jaunu. Mūsu komandu veido amatieri, sporta entuziasti, kuri ikdienā rūpējas par savām ģimenēm, strādā par juristiem, lauksaimniekiem, žurnālistiem, ārstiem, galdniekiem utt., bet brīvajā laikā trenējas un piedalās sacensībās.

Ja arī tu vēlies pievienoties treniņiem, tad sazinies ar mums, rakstot , zvanot uz numuru 29 113 938 vai sekojot mūsu FB lapai.

Informāciju sagatavoja: regbija klubs “Fēnikss”