Regbija klubs “Fēnikss” Latvijas čempionāta otrajā posmā iegūst 6. vietu

Regbija klubs "Fēnikss"

18. maijā Baldonē norisinājās Latvijas čempionāta regbijā-7 otrais posms. Šoreiz Valmieras regbija komanda palika 6. vietā.

Turnīru sākām ar trim spēlēm apakšgrupā, kur gūta uzvara pret Jūrmalu un divi zaudējumi pret Livoniju un Mītavu. Pēc tam spēlē par 5. vietu pret Livonijas otro sastāvu piedzīvots sāpīgs zaudējums, kurā mūsu komanda visu spēli aizvadīja mazākumā.

Latvijas čempionāta pirmo posmu 1. maijā noslēdzām ar 4. vietu.

Nākamie mači mums paredzēti 1. jūnijā plkst 14.00 Upesciemā pret Livonijas pirmo komandu, 7. jūnijā Rīgā plkst 19.30 pret regbija klubu “Lāči”, 21. jūnijā Rīgā plkst 19.30 pret klubu “Miesnieki”. 30. jūnijā Latvijas kauss regbijā-7.

Pateicamies mūsu ģimenēm, draugiem, visiem atbalstītājiem, jo īpaši Valmieras novadam! Kopā ar Jums ir iespējama dalība šīs sezonas turnīros.

Ja vēlies izmēģināt savus spēkus regbijā un trenēties regulāri ar Valmieras komandu, tad aicinām Tevi pievienoties mums pirmdienās, trešdienās un piektdienās. Vairāk par treniņu procesu vari uzzināt, sazinoties ar mums , zvanot uz numuru 29 113 938 vai apmeklējot mūsu FB lapu facebook.com/RKFenikss.

Informāciju sagatavoja: Regbija klubs “Fēnikss”

Foto autors: Juris Bērziņš Soms