Regbija klubs “Fēnikss” aicina uz otro sezonas spēli

Regbija klubs "Fēnikss" aicina uz otro sezonas spēli

Valmieras novada iedzīvotāji aicināti rezervēt savos kalendāros 11. maija rītu, jo plkst. 11.00 Valmieras regbija klubs “Fēnikss” savā mājas laukumā Brenguļu sporta centrā “Kaimiņi” uzņems Regbija klubu “Eži”.

Šī būs jau otrā jaunās sezonas Latvijas čempionāta regbijā-15 spēle. Pirmo posmu aizvadījām 26. aprīlī, kur Brenguļu laukumā Fēnikss uzveica Livonijas otro komandu ar rezultātu 35 – 27. Par mača vērtīgāko spēlētāju tika atzīts Adrians Lovkins.

Šoreiz esam padomājuši par mazākajiem skatītājiem, kuriem spēles laikā būs nodrošinātas atrakcijas. Tāpat, kā ierasts, pēc spēles iestiprināšanās Brenguļu alus sētā.

Tāpat “Fēnikss” ir iesācis dalību Latvijas čempionātā regbijā – 7, kur pirmajā kārtā, kas norisinājās 1. maijā Baldonē, tika iegūta 4. vieta. Nākamais posms turpat Baldonē 18. maijā.

No sirds pateicamies mūsu faniem, ģimenēm un atbalstītājiem!

Tie, kuri vēlas izmēģināt spēkus regbijā, droši var apmeklēt Fēniksa treniņus pirmdienās, trešdienās un piektdienās. Vairāk informācijas, rakstot , zvanot uz numuru 29 113 938 vai apmeklējot mūsu FB lapu facebook.com/RKFenikss.

Foto: Linda Ungure

Informāciju sagatavoja: Regbija klubs “Fēnikss”

Regbija klubs Fēnikss