Regbija klubs “Fēnikss” aicina pievienoties treniņiem

Fēnikss aicina pievienoties treniņiem

Ja vēlies sevi uzturēt labā formā un izmēģināt jaunu sporta veidu, pievienojies regbija kluba “Fēnikss” treniņiem!

Treniņi notiek divas reizes nedēļā:

  • Pirmdienās plkst. 19.00 – “Woltec” svaru zālē Valmierā
  • Trešdienās plkst. 18.30 – Brenguļu sporta centrā “Kaimiņi”

Regbija klubs ir dibināts 2008. gadā un kopš tā dibināšanas ir nesis Valmieras, tās novada un arī Latvijas vārdu, ik gadu piedaloties Latvijas un Baltijas meistarsacīkstēs, spēlējot gan klasisko regbiju-15, gan olimpisko spēļu programmā esošo regbiju-7. Komandu lielākoties veido spēlētāji no Valmieras un apkārtējām pilsētām.

Tāpat klubs ir aizvadījis dažus īpašus turnīrus arī ārpus Latvijas – studentu spēlēs SELL Tartu Igaunijā 2014. gadā (pārstāvot Vidzemes Augstskolu) un 2018. gadā sadraudzības kausa izcīņā Tbilisi un Telavi pilsētās Gruzijā, savukārt šogad martā aizvadītas divas pārbaudes spēles Spānijā pret Zaragozas regbija klubu, ar tādu pašu nosaukumu- “Fēnikss”.

Kā nozīmīgākos kluba sasniegumus var minēt Latvijas čempionāta bronzas medaļu izcīnīšanu 2021. un 2023. gadā regbijā-15. Tāpat arī klubs lepojas ar spēlētāju individuālajiem sasniegumiem – ik gadu kluba spēlētāji tiek iekļauti Latvijas nacionālo valstsvienību sastāvos dažādās vecuma grupās. Kluba treneris Kristaps Staņa ir trenējis Latvijas pieaugušo un U18 izlasi.

27. aprīlī ar mājas spēli Brenguļu regbija laukumā “Fēnikss” uzsāks dalību Latvijas čempionātā, bet augustā – Baltijas čempionātā regbijā.

Plašāka informācija par pievienošanos treniņiem, zvanot pa tālr. 29113938 vai rakstot uz .