Regbija klubam “Fēnikss” sezonas noslēgums

Regbija klubs "Fēnikss"

Sestdien, 17. decembrī, tika nosvinēts regbija kluba “Fēnikss” sezonas noslēgums.  Draudzīgā, ģimeniskā atmosfērā, Kocēnu Tautas namā, tika izteikta pateicība spēlētāju ģimenēm,  kluba atbalstītājiem un tiem, kas ieguldījuši savu laiku kluba darbībā. Tika pasniegti goda raksti labākajiem spēlētājiem un noskaidrots komandas kvēlākais fans. Ar izjustu koncertprogrammu dalībniekus priecēja ansamblis “Melo’dia”.

Sezonas rezultāti 2022.gada sezonā atstāj vietu izaugsmei un nākamā (15. sezona) solās būt aizraujoša un notikumiem bagāta. Tiek plānota dalība Latvijas augstākās raudzes turnīros, izbraukuma turnīrs un tiek vestas sarunas par dalību Baltijas līmeņa klubu čempionātā.

Fēnikss tika plaši pārstāvēts dažādās Latvijas valstsvienībās. Kluba kapteinis Jānis Kaucis un Dāvis Bajārs pārstāvēja Latvijas regbij izlasi, ko vadīja treneris Kristaps Staņa. Nauris Miglavs kļuva par Latvijas regbija 7 izlases menedžeri kurā startēja arī Dāvis Bajārs. Dr. Agnese Rekēviča strādāja arī ar Latvijas sieviešu regbija 7 un Latvijas U18 meiteņu regbija 7 izlasi. Izlašu kandidātos iekļuva arī sezonas vērtīgākais spēlētājs Edijs Vinters un spēlētāju balsojumā izvēlētais komandas spēlētājs Toms Zirnis, kā arī Kristaps Bērze un Jānis Kreitūzis.

“Stabila sezona ar mēreniem rezultātiem, kas kopumā atbilst ieguldītajam darbam. Labi pacīnījāmies par bronzu gan klasikā, gan septītniekā. Prieks, ka paplašinās komandas kodols un pagājušās sezonas godalgas ir uzsitušas apetīti. Ambīcijām jāpieliek klāt nedaudz vairāk daba un varam pacīnīties par tituliem. Nākamajā sezonā strādāsim pie sastāva paplašināšanas un pārrobežu sadarbības. Strādājam pie sadarbības projekta ar Valmieras novada draugiem Giterslo un ceram atjaunot “Brālības kausu”. Pateicos spēlētāju ģimenēm un draugiem, viņu atbalsts ir mums vissvarīgākais. Lai līksmi Ziemassvētki”

Kristaps Staņa

Fotogrāfs: Vitauts Staņa

Pateicības un Goda Raksti

Pateicība par atbalstu

 • Grasbergs Z/S Zilūži
 • Valmieras novadam
 • Latvijas Steiku Klubam
 • Andrim Garselim
 • Kārlim Smiltniekam
 • Brenguļu Alum
 • Mutes Veselības Centrs Sigulda
 • Vērsis Ro, SIA
 • Latvian Wood Houses, SIA
 • Andrim Ziņģītim
 • Naurim Miglavam
 • Latvijas Mežs, SIA
 • Cristopher Arthur Hugh Barker

Pateicība par sadarbību

 • RK “Sigulda”
 • Latvijas Regbija federācijai
 • RFC “Livonia”

Pateicība par ieguldīto darbu

 • Agnesei Rekēvičai
 • Lindai Ungurei
 • Annijai Ņizinai
 • Gintai Šteinbergai
 • Elīnai Bukšai
 • Karīnai Ielītei
 • Robin Poynder

Pateicība par ieguldījumu kluba attīstībā

 • Pēterim Skudram
 • Goda Raksts
 • kluba lepnums
 • Dāvis Bajārs
 • Jānis Kaucis
 • Agnese Rekēviča
 • Nauris Miglavs
 • Kristaps Staņa

Gada atgriešanās: Āris Kaģis

Sezonas vērtīgākais spēlētājs: Edijs Jānis Vinters

Komandas spēlētājs: Toms Zirnis

Kvēlākais fans: Evija Estere Bernava