Redam Rullim pasaules čempionātā peldēšanā personīgais rekords

Reds Rullis

Kataras galvaspilsētā Dohā notiekošā pasaules čempionātā peldēšanā ar jaunu personīgo rekordu 200m brīvajā stilā debitējis Valmieras Sporta skolas un Valmieras novada sporta vienības sportists Reds Rullis.

12. februāra rītā Reds savu debiju uz globālās skatuves aizvadīja godam – 200m brīvajā stilā finišējot pēc vienas minūtes un 52,42 sekundēm (1:52,42), tā uzlabojot savu personīgo rekordu par 1,8 sekundēm un sasniedzot trešo visu laiku labāko Latvijas sportistu rezultātu šajā distancē. Uzrādītais rezultāts palīdz iegūt 40 vietu 67 pasaules spēcīgāko sportistu konkurencē.

Ātrāk par Redu Rulli ir peldējuši vienīgi olimpieši un rekordisti – Uvis Kalniņš un Romāns Miloslavskis, kuram joprojām pieder nacionālais rekords šajā distancē (1:48,41).

Vēlam veiksmi un jūtīsim līdzi sportista startam arī trešdien, kad pasaules čempionātā peldēšanā piedalīsies 100m brīvā stila distancē!