Radošie notikumi februārī Valmieras koprades darbnīcā DARE

DARE meikeru kopienas centrālais punkts

Pie mums tagad vari izmantot izšūšanas mašīnu.

No šī gada janvāra arī Tu vari rezervēt laiku darbam ar izšūšanas mašīnu darbnīcā DARE. Par iekārtas izmantošanu nebūs jāmaksā, bet tiks piemērota samaksa 5,00 €/h par izmantotajiem materiāliem, datorprogrammu un tehniskā speciālista atbalstu. Iepazīsties ar informāciju mūsu mājaslapā, rezervē sev vēlamo datumu un laiku, un ļauj savam radošumam lidot! Uzzini vairāk: ŠEIT.

Radošā darbnīca bērniem

Aicinām uz radošo darbnīcu DARĒ, Valentīndienas noskaņās, lai bērni paši ar savām rociņām radītu savu dizainu puzlei no filca par tēmu “Kas ir mīlestība?”

Bērni savu puzles dizainu varēs veidot zīmējot un aplicējot, tajā pašā laikā domājot, kas pēc viņu domām ir mīlestība. Izstrādāto dizainu ieskenēsim un sublimācijas tehnikā uzdrukāsim uz puzles. Cena: 13€. (iepriekšēja pieteikšanās obligāta). Uzzini vairāk: ŠEIT.

Produkta dzīves cikls un ekoloģiskās pēdas nospiedums

Piesakies: ŠEIT.

DARĒ vari izmantot dažādas datorprogrammas

Šķiet, ka nu jau esam daudz stāstījuši par DARE iekārtām, ko ikviens var nākt izmantot uz vietas darbnīcā, tāpēc gribam celt gaismā arī datorprogrammas, kas šīs iekārtas atbalsta. Ja gribi izveidot dizaina failu lāzergriezējam, CNC frēzei, griešanas ploterim, zīmēt 3D modeļus vai veidot 2D dizaina failus, tad mums ir viss nepieciešamais tieši tam!

Ja gribi strādāt tikai ar konkrētu datorprogrammu pie kāda no mūsu datoriem, tas Tev izmaksās 5€/h. Ja izmantosi programmu kopā ar atbilstošo iekārtu, tad cena jau būs iekļauta iekārtas izmantošanas izmaksās. Uzzini vairāk: ŠEIT. Iesaki datorprogrammu, kuru Tu labprāt izmantotu: ŠEIT.