Radošie notikumi darbnīcā DARE

DARE meikeru kopienas centrālais punkts

Darbnīca DARE ir vieta Tavam radošumam un uzņēmēja garam.

Viss sākās ar vīziju. Par kopradi. Par meikeru un uzņēmēju kopienu, kur viens otru atbalsta. Kur iedvesmoties, eksperimentēt un attīstīties. Par vietu, kas veicina uzņēmējdarbību un piesaista Valmierai un tās reģionam jaunu darbaspēku. Par koprades darbnīcu kā neatņemamu Valmieras – Vidzemes radošo industriju centra – daļu.

Tā tapa DARE.

Šodien koprades darbnīcā DARE Tu vari realizēt jaunas idejas. Te domas lidojums pārtop prototipā un uzņēmīgs meikeris – jaunā uzņēmumā.

Mēs strādājam pēc makerspace – koprades principiem.

Makerspace nozīmē “veidotāju – ražotāju telpa”. Tā ir vieta, kur satikties līdzīgi domājošiem cilvēkiem, kopīgi realizēt radošas idejas, veidot produktus, dalīties ar pieredzi un tehnisko aprīkojumu.

Tieši tāda ir DARE. Pie mums darbojas uzņēmēji un pašnodarbinātie, biznesa ideju autori, dizaineri, rokdarbnieki, amatnieki, arhitekti, studenti, skolēni un vecāki kopā ar bērniem.

Mēs, DARE, būsim līdzās, lai atrastu Tev labāko risinājumu, atbildētu uz jautājumiem un palīdzētu jebkurā darba procesa posmā.

Nāc ciemos uz darbnīcu DARE!

Šis gads jau pavisam lēnām tuvojās izskaņai, bet mēs, DARE komanda, gribam vēl paspēt tik daudz ko izdarīt! Šeit izlasīsi vairākas lieliskas ziņas, kuras, mūsuprāt, Tev ļoti patiks! Esam sagatavojuši patiešām vērtīgas “Canva” apmācību programmas gan iesācējiem, gan tiem, kuriem jau ir priekšzināšanas šī dizaina rīka izmantošanā. Radošās darbnīcas bērniem, īpašas atlaides DARE darbnīcas iekārtu izmantošanai visiem Valmieras novada skolēniem, studentiem un pedagogiem! CNC frēze atkal ir pieejama izmantošanai, kā arī DARĒ vari nākt un strādāt ar dažādām datorprogrammām! Izklausās lieliski? Lasi tālāk, lai uzzinātu vairāk!

DARE vadītāja Unda Blaumane

CANVA apmācības ar vai bez priekšzināšanām. Vairāk uzzini šeit.

Radošās darbnīcas bērniem Valsts svētku noskaņās. Vairāk uzzini šeit.

Piedāvājums izglītības iestādēm. Uzzini vairāk šeit.

CNC frēzes izmantošana. Vairāk uzzini šeit.

DARĒ pieejamās datorprogrammas. Uzzini vairāk šeit.

Iesaki datorprogrammu šeit.