Radošā diena VDMV

Radošās dienas VDMV

2. aprīlī no plkst. 11.00 līdz 14.00 Valmieras Dizaina un mākslas vidusskolā norisināsies Radošā diena. Pasākumā būs iespējams iepazīties ar skolas izglītības programmām, apmeklējot vairākas radošās darbnīcas un izstādes, satikt pedagogus un audzēkņus un uzdot visus interesējošos jautājumus. Ja esi pamatskolas pēdējo klašu audzēknis, un vēlies savu nodarbošanos saistīt ar mākslu un/vai dizainu, šī ir lieliska iespēja iepazīties ar VDMV un skolas piedāvātajām mācību programmām.

Radošās dienas darbnīcu programma:

  • Interjera dizaina nodaļas tēma ir makets – darbnīcas apmeklētājiem būs iespēja pielikt savu roku kopīga telpas maketa izstrādē.
  • Grafikā dizaina nodaļa tēma ir grafiti, iedvesmojoties no ielu mākslinieka Banksy.
  • Katram apmeklētājam būs iespēja kopīogi radīt grafiti.
  • Apģērbu dizaina nodaļas tēma ir mašīnizšuvums, iedvesmojoties no mākslinieka
  • Džeksona Polloka. Uz darbnīcu var ņemt līdzi savu audumu vai apģērbu, ko vēlies izšūt.
  • Audiovizuālās nodaļas tēma ir multimediāla izstāde. Tēmas ietvaros tiks izveidotas divas izstādes – viena, iedvesmojoties no mākslinieka Teodora Ūdera, otra – iedvesmojoties no mākslinieka Gustava Kluča. Otrajā tiks digitāli eksponēti konkursa “Klucis ripo” darbi no dažādām Latvijas skolām.
  • Zīmēšanas un gleznošanas darbnīca, iedvesmojoties no mākslinieka Pablo Pikaso, piedāvās izmēģināt zīmēt un gleznot neierastā veidā.

Visu darbnīcu laikā apmeklētāji varēs apgūt papildus prasmes. Priekšzināšanas nav nepieciešamas. Piedaloties visās darbnīcās, iespējams piedalīties VDMV suvenīru izlozē.

VDMV K2 galerijā būs iespējams apskatīt skolas audzēkņu darbu izstādi un iepazīties ar pašiem autoriem.

Nāc mācīties DOMĀT, REDZĒT, RADĪT!

Ja šogad pabeidz 9. klasi, tad līdz 15. aprīlim ir iespēja pieteikties VDMV starpuzņemšanai.

Vairāk informācijas – https://www.vdmv.lv/uznemsana

Informāciju sagatavoja:
Diāna Kokoreviča, Valmieras Dizaina un mākslas vidusskolas Ddirektora vietniece