Radi gaismas stāstu un klausies to Vecgadā!

Sagaidot Jauno gadu, no 31. decembra līdz 2. janvārim katru vakaru no plkst. 17.00 līdz 23.00 dažādās vietās Valmierā savienosies “Gaismas tilti”. Vides gaismas objekti un projekcijas aicinās piedzīvot četrus stāstus, vienu no tiem veidosim kopā, iesūtot pārdomas un vēlējumus audioformātā uz līdz 23. decembrim.

Rosinot iedvesmoties un skatīties nākotnē ar cerību, Gaismas tiltu stāstu veidosim kopā. Aicinām ikvienu iesaistīties, atbildot uz jautājumu, ko šis gads man ir iemācījis. Pārdomas par būtiskāko, ko šis izaicinājumiem pilnais laiks ir atklājis, kā arī vēlējumus gaidīsim audio ierakstā (garumā līdz vienai minūtei), nosūtot uz e-pastu līdz 23. decembra vakaram.

Visi iesūtītie audio celiņi būs dzirdami Gaismas tiltu maršruta pieturpunktā pie Valmieras Valsts ģimnāzijas (Leona Paegles iela 40). Vai, tos klausoties, varēsi uzminēt, kurš ir dalījies pārdomās, sajūtu stāstā un izteicis vēlējumu? To uzzināsim Vecgada vakarā, 1. un 2. janvārī no plkst. 17.00 līdz 23.00.

Daži noderīgi padomi audio apsveikuma ieraksta sagatavošanā:

  • Veic ierakstu iekštelpās un pēc iespējas klusākā vietā;
  • Turi telefonu apmēram 30 cm attālumā no mutes, lai mikrofons nav ne pārāk tuvu, ne pārāk tālu;
  • Runā droši normālas sarunas skaļumā;
  • No sākuma izmēģini, tad ierunā;
  • Sagatavo un iesūti vienu apsveikumu vienā failā;
  • Izcilai skaņas kvalitātei vari izmantot triku ar ieraksta veikšanu zem segas.

Gaismas tilti būs vides gaismas objekti un projekcijas Vecpuišu parkā, pie Valmieras Valsts ģimnāzijas, pie Dzelzs tilta un SIA “Valmieras ūdens” stāvlaukumā (Rūpniecības iela 50) 31. decembrī, 1. un 2. janvārī, aicinot piedzīvot četrus stāstus, pārdomājot aizejošo gadu un skatīties ar cerību nākotnē. Plašāka informācija šeit.

“Gaismas tiltu” autori ir pieredzējuši gaismu mākslinieki “Those Guys Lighting” un “Artistic”, producenti “Story Hub”.