Publicēti vebināru cikla “Aprites ekonomikas principu ieviešana restorānu nozarē” ieraksti ar tulkojumu latviešu valodā

Ce4Re vebināru ieraksti

Pēc starptautiskā Interreg Central Baltic projekta “Aprites ekonomikas risinājumi restorānos” (Ce4Re) ietvaros organizētā vebināru cikla “Aprites ekonomikas principu ieviešana restorānu nozarē” visu četru semināru ieraksti ir publicēti vietnē YouTube. Ieraksti ir papildināti ar subtitriem latviešu, somu un zviedru valodā, lai nodrošinātu plašāku pieejamību interesentiem visās projekta dalībvalstīs.

Semināru tēmas:

1. Ievads aprites ekonomikā – kas, kā un kāpēc?

2. Aprites ēdienkartes plānošana

3. Atkritumu rašanās novēršana un samazināšana

4. Ilgtspējas mārketings un komunikācija

Aicinām visus interesentus, īpaši restorānu nozares pārstāvjus, izmantot šo iespēju un noskatīties seminārus sev ērtā laikā. Vebināri sniedz vērtīgu informāciju par aprites ekonomikas principu ieviešanu, kas var palīdzēt uzņēmumiem kļūt ilgtspējīgākiem un konkurētspējīgākiem.

Paldies visiem dalībniekiem un lektoriem par ieguldījumu šī izglītojošā satura radīšanā! Kopā mēs varam veicināt pozitīvas pārmaiņas restorānu nozarē.

Projekta “Ce4Re” mērķis ir veicināt aprites ekonomikas principu ieviešanu Centrālā Baltijas jūras reģiona restorānu nozarē, izstrādājot kopīgus risinājumus un apmainoties ar zināšanām starp Somijas, Zviedrijas un Latvijas ekspertiem un restorānu pārstāvjiem. Projekts risina tādas problēmas kā resursu pārmērīgs patēriņš, atkritumu rašanās un CO2 izmešu palielināšanās, veicinot ilgtspējīgu praksi un inovācijas nozarē.

“Ce4Re” ir Centrālā Baltijas jūras reģiona programmas 2021.-2027.gadam projekts, ko finansē Eiropas Savienība un tā projekta partneri. Tomēr paustie uzskati un viedokļi ir tikai autora(-u) uzskati un viedokļi un ne vienmēr atspoguļo Eiropas Savienības vai Eiropas Komisijas uzskatus un viedokļus. Par tiem nav atbildīga ne Eiropas Savienība, ne Eiropas Komisija.

Vairāk informācijas par projektu “Ce4Re” un tā aktivitātēm atrodama projekta mājaslapās: https://ej.uz/ce4re; https://centralbaltic.eu/project/ce4re/.

__________________________________________________________

Jautājumiem: Lienīte Priedāja-Klepere,  projektu vadītāja Vidzemes plānošanas reģionā, , t. 26133028

Informāciju sagatavojis: Dzintars Močs, sabiedrisko attiecību speciālists Vidzemes plānošanas reģionā, , t. 28246484