Projekta “Sabiedrībā balstītu sociālo pakalpojumu infrastruktūras izveide Mazsalacas novadā” turpmākai īstenošanai izsludināti iepirkumi

Projekts “Sabiedrībā balstītu sociālo pakalpojumu infrastruktūras izveide Mazsalacas novadā” Nr.9.3.1.1/18/I/027

Projektā “Sabiedrībā balstītu sociālo pakalpojumu infrastruktūras izveide Mazsalacas novadā” Nr.9.3.1.1/18/I/027 izsludinātie iepirkumi:

Martā:

  • Fizioterapijas inventāra iegāde Parka ielā 31 – tiks iegādāts tāds inventārs kā vingrošanas paklājiņi, vingrošanas bumbas, līdzsvara trenēšanas elementi, dažāda izmēra hanteles un gumijas, u.tml.

Aprīlī:

  • Vides pieejamības uzlabošanas aprīkojuma uzstādīšana Parka ielā 9 un Parka ielā 31. Aprīkojuma sastāvā ietilpst – aprīkojums tualetes telpām, piemēram, atbalsta rokturi pie sienām un durvīm, trauksmes izsaukuma sistēma, dvieļu turētāji u.tml., margu lenteru marķēšana ar taktilām cipara zīmēm un cipariem Braila rakstā ar informāciju par ēkas esošo stāvu, pārnēsājamas indukcijas cilpas, kas paredzētas komunikācijas atvieglošanai starp runātāju un dzirdes aparātu lietotāju u.tml.
  • Sensorās istabas aprīkojuma iegāde Parka ielā 31. Tiks iegādāta burbuļu caurule, spīdošas gaismas šķiedras, sensoro noskaņu bumba u.c.

Maijā plānota tirgus izpēte spēļu iegādei Parka ielā 31. Tiks iegādātas tādas spēles kā “Boccia”, “Petanka”, “Cirks”, “Riču Raču” u.tml.

No projekta attiecināmajām izmaksām 808 933,88 EUR apmērā Eiropas Reģionālās attīstības fonds sedz EUR 370 744,78, valsts budžeta dotācija pašvaldībām EUR 16 730,13, valsts budžeta finansējums EUR 78 282,41, pašvaldības finansējums EUR 343 176,56.