Projekta “No hobija uz biznesu” partneri tiekas Simjūda tirgū

Sandriņas ievārījumi

Pārrobežu sadarbības programmas 2014.–2020.gadam projektā “No hobija uz biznesu” (akronīms “Hobijs – Bizness”), Nr. LVIII-055, 14. oktobrī Valmierā tikās Valmieras novada mājražotāji un amatu meistari ar projekta partneru Balvu, Valkas, Smiltenes un Ludzas novadu amatniekiem, mājražotājiem un mazajiem ražotājiem.

Neraugoties uz lietaino laiku, Valmierā notika varena andelēšanās un tirgus lustes gadskārtējā Simjūda tirgū, kurā savus lieliskos ražojumus plašā klāstā piedāvāja vietējie Valmieras novada amatnieki un mājražotāji, kā arī ciemos atbraukušie Valkas, Smiltenes, Ludzas, Balvu amatu meistari un mājražotāji.

Apmeklētājiem tika piedāvāti gan siltie apģērbi, gan darinājumi no koka, keramika, rotas un citi rokdarbi, gan arī vēderpriekiem domātas lietas – žāvēti augļi, ievārījumi, medus, ķirbji, zirņi, pupas un putraimi. Ikviens varēja izvēlēties sev nepieciešamo un palutināt savas garšas kārpiņas. Pie Vaidavas zāļu sievas Zeltītes Kavieres varēja sabērt pats savu zāļu tējas burciņu, ko baudīt drēgnajos rudens vakaros. Lai ražas bagāts, saulains un silts rudens!

Eiropas Savienība

Šī publikācija ir sagatavota ar Eiropas Savienības finansiālu atbalstu. Par tās saturu pilnībā atbild Valmieras novada pašvaldība un tā var neatspoguļot Eiropas Savienības viedokli.