Programma tiešsaistē “Uzņēmējdarbība celmlaužiem”

Programma tiešsaistē “Uzņēmējdarbība celmlaužiem”

Programma tiešsaistē “Uzņēmējdarbība celmlaužiem”

24. marts līdz 28.aprīlis.

Pieteikties pasākumam līdz 23.03.2022. plkst. 23.59 – ŠEIT

Sešu nedēļu praktiskas mācības, kā izveidot savu zinātņietilpīgo jaunuzņēmumu.

Apvieno zinātni ar biznesu. Radi jaunu vērtību!

Iedomājies neparastus un talantīgus uzņēmējus, kurus tu apbrīno. Viņi visi reiz bija ceļa sākumā. Šis var būt tavs sākums. Vēl šogad Latvijā topošajiem jaunuzņēmumiem būs pieejami vairāki miljoni eiro atbalstam. Un jau tagad ir zinātniskie atklājumi, kas gaida savu tirgus pielietojumu. Tev ir visas iespējas kļūt par nākamo izcilo uzņēmēju.

Mācībās tu iegūsi:
 

  1. Prasmes, kā nodibināt un vadīt savu zinātnē balstīto jaunuzņēmumu.
  2. Zināšanas, kā komercializēt zinātniskos atklājumus un kā veidot ilgtspējīgu biznesa modeli.
  3. Ieskatu, kur meklēt finansējumu un kā to pieteikt.
  4. Iespēju piedalīties “Ignition Event” šā gada maijā, kur varēsi sastapt zinātniekus, uzklausīt viņu atklājumus un, iespējams, izveidot kopīgu jaunuzņēmuma komandu.

Šī programma ir domāta tev, ja tu:

  1. Apsver spert savus pirmos soļus dziļo tehnoloģiju jeb “deep-tech” uzņēmējdarbībā, lai sāktu savu ceļu pretī biznesam ar augstu pievienoto vērtību.
  2. Vēlies izaicināt sevi, apgūt jaunas prasmes un iedziļināties pasaulē, kur bizness saplūst ar zinātni.
  3. Jau esi dibinājis savus jaunuzņēmumus, taču šoreiz vēlies izzināt jaunu nozari un sākt jaunu biznesu.

Godātie zinātnieki! Ja jums ir atklājumi, ko vēlaties komercializēt, taču paši vairāk vēlaties koncentrēties uz zinātniko darbu, nevis uzņēmējdarbību, tad mums ir risinājums arī jums! Reģistrējies šīs programmas “Zinātnieku plūsmai” un apgūsti, kā izvēlēties pareizo komercializācijas veidu un kā strādāt komandā ar uzņēmējiem.

!!! Dalība- bez maksas.

Darba valoda – angļu

Nodarbības tiešsaistē, ieraksti nebūs pieejami.

Mācību programmu Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra īsteno sadarbībā ar zinātnes komercializācijas platformu “Commercialization Reactor” un Rīgas Ekonomikas augstskolu (Stockholm School of Economics). Dalībnieki, kas piedalīsies visās sešās lekcijās un noslēgumā prezentēs darba rezultātus, saņems Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras, “Commercialization Reactor” un Rīgas Ekonomikas augstskolas apliecinājumu par programmas apguvi.

Mācības tiek īstenotas Eiropas Reģionālās attīstības fonda projektos Inovāciju motivācijas programma un Tehnoloģiju pārneses programma.

Vairāk: https://www.liaa.gov.lv/lv/notikums/macibu-cikls-cutting-edge-entrepreneurship?date=0

Informāciju sagatavoja LIAA