Privātpersonām iespēja bezmaksas nodot četras nolietotas auto riepas

Katram auto īpašniekam vismaz divas reizes gadā aktuāli kļūst riepu maiņa atbilstoši sezonai, izņemot tos, kam ir vissezonas riepas. Aktuāla kļūs automašīnu riepu maiņa atbilstoši ziemas sezonai. Ja vasaras sezonas riepas ir nokalpojušas, nepieciešama to utilizēšana legālā, videi draudzīgā veidā. Riepas aizliegts izmest mežos, grāvmalās vai citās nepiemērotās vietās, tās ir aizliegts dedzināt.

Pirmkārt, izmanto iespēju un atbrīvojies no riepām SIA „ZAAO” EKO laukumos un esi drošs par to, ka tās tiks pārstrādātas. No fiziskai personai piederošas vienas automašīnas četras riepas, nomontētas no diskiem, gada laikā pieņem bez maksas.

Valmierā klientu ērtībām pieejami EKO laukumi Beātes ielā 47 un Dzelzceļa ielā 5. Savukārt Valmieras novadā EKO laukumi atrodas Mazsalacā, Pērnavas ielā 16, Rūjienā, Ternejas ielā 12, kā arī Strenčos, Valkas ielā 1a. Plašāku informāciju atradīsiet SIA „ZAAO” mājas lapā www.zaao.lv vai pa tālr.64281250. Katras nākamās riepas nodošanas maksa ir 2.07 eiro bez PVN.

Otrkārt, aicinām izmantot iespēju atstāt riepas autoservisā, kur notiek riepu montāžas process.

Juridiskās personas, tai skaitā lauksaimnieki, atbilstoši SIA „ZAAO” cenrādim, automašīnu, traktortehnikas un citas tehnikas riepas var nodot poligonā „Daibe”, Stalbes pagastā, Cēsu novadā vai piesakot pakalpojumu pa tālruni: 29225862.

Esi atbildīgs pret apkārtējo vidi!