Prāta spēļu turnīrs ģimenēm “Galvas kopā!”

Lai iepriecinātu un saliedētu mūsu lieliskās Latvijas ģimenes, tiek organizēts aizraujošs prāta spēļu turnīrs ģimenēm: “GALVAS KOPĀ”! Šajā turnīrā ģimene ir komanda, kas ir kopā priekos un izaicinājumos.  Ģimene sākas ar: 1 bērns un 1 pieaugušais (bērns līdz 18 gadu vecumam).

Katram ģimenē ir savi hobiji un talanti un šīs spēles laikā visi tiek aicināti likt GALVAS KOPĀ, piedalīties spēlē, lai lieliski pavadītu laiku kopā. Mazais trīsgadnieks var būt komandas talismans, māsa varbūt ir modes lietpratēja, mamma ciparu pavēlniece, tētis labākais kulinārs, omīte vēstures zinātāja vai opītis liels ceļotājs.

Galvenais mērķis nav sasniegumi, bet gan lieliska iespēja pavadīt laiku ar ģimeni!

Kopīgi pavadīts laiks ir vērtība, neatkarīgi no ģimenes lieluma un sociālā statusa. Jebkuru savstarpējo attiecību stiprināšana un veiksmes atslēga ir kopīgu interešu atrašana un kopšana. Kopīgas nodarbes stiprina ģimenes saites, ļauj vienam otru novērtēt un atzīt, ka kopā saliktas galvas ir gudrākas par katru atsevišķi. Piedalās komanda-ģimene, kurā ir vismaz viens pieaugušais un viens bērns, daudzbērnu ģimenes un jaunās ģimenes, pieejams ģimenēm, kurās ir bērni ar invaliditāti.

Savstarpējs sacensību gars un jaunu zināšanu ieguve raisīs labdabīgu pārdzīvojuma sajūtu, uzlabos garastāvokli. Piedalies spēlē! Dalība turnīrā bez maksas!

Spēle notiks 9 kārtās un 10. kārta – FINĀLS!

  1. Spēle: 24.07.2022. (svētdiena plkst. 19:00)
  2. Spēle: 31.07.2022. (svētdiena plkst. 19:00)
  3. Spēle: 07.08.2022. (svētdiena plkst. 19:00)
  4. Spēle: 14.08.2022. (svētdiena plkst. 19:00)
  5. Spēle: 21.08.2022. (svētdiena plkst. 19:00)
  6. Spēle: 28.08.2022. (svētdiena plkst. 19:00)
  7. Spēle: 04.09.2022. (svētdiena plkst. 19:00)
  8. Spēle: 11.09.2022. (svētdiena plkst. 19:00)
  9. Spēle: 18.09.2022. (svētdiena plkst. 19:00)
  10. Spēle: 24.09.2022. (sestdiena plkst. 14:00) Fināls klātienē.

Turnīra laikā komandas sakārtojas pēc turnīrā iegūtajiem punktiem. Komandas ar lielāko punktu skaitu tabulas augšgalā.

Finālā tiekas 30 rezultatīvākās komandas. Komandas, kuras ir ieguvušas mazāk punktu par nepieciešamo skaitu, lai tiktu uz fināla spēli tālāk nekvalificējas, izņemot gadījumu, ja kāda komanda nevar ierasties uz fināla izspēli un organizators nosūta atsevišķu aicinājumu.

Fināls norisināsies klātienē Apollo Kino Akropole Rīga, Maskavas iela 257, Latgales priekšpilsēta, Rīga.

Spēles norise

Pirmā spēle notiks 24. jūlijā plkst. 19.00! Lai nepalaistu garām pasākumu, aicinām jau laikus atzīmēt pasākumu ar atzīmi došos, tādā gadījumā, arī Facebook vietne Jums atgādinās par tuvojošos pasākumu.

Katra komanda spēlē no mājām vai jebkuras vietas, kur pieejams internets.
Lai piedalītos spēlē ir nepieciešamas divas iekārtas:

1. dators vai kāda cita ierīce, kurā var atvērt facebook pasākumu un skatīties to (nepieciešams arī nodrošināt skaņu),

2. iekārta atbilžu iesniegšanai (visērtāk izmantojot viedtālruni vai planšeti, tomēr var izmantot arī datoru). Iekārtā būs jāatver vietne buzzerpad.eu

Katrā spēlē tiks uzdoti 50 jautājumi reālā laikā Facebook tiešraides laikā. Spēle ir sadalīta 10 kārtās pa 5 jautājumiem katrā. Par katru pareizu atbildi komanda saņem desmit punktus, par nepareizu vai laikā neiesniegtu – 0. Uzvar komanda ar augstāko punktu skaitu.

Pirmā spēle:  Facebook Event https://fb.me/e/2wKeEGOw7

Projektu organizē: Biedrība “Kultūras Perons” un biedrība “Prāta spēles”

 “Prāta spēļu turnīru ģimenēm: GALVAS KOPĀ” ir sagatavots ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par projekta saturu atbild biedrība “Kultūras perons”.

Lienīte Vēvere, Biedrība “Kultūras Perons”

Sabiedriskā labuma organizācija
https://www.facebook.com/KulturasPerons/