Pop-up restorāns ar šefpavāru Robertu Ozoliņu Mujānu biedrības namā

Mujānu izglītības biedrības nams

Nu jau par tradīciju kļuvis ik sezonas POP-UP RESTORĀNS, kurā cenšamies jaunu garšu cienītājus pārsteigt ar ko jaunu, nebijušu, tomēr ik reiz pieturoties pie principa – sezonalitāte, vietējo ražotāju un audzētāju produkti, jauna un nebijusi garša!

Šajā POP-UP RESTORĀNĀ par nebijušām garšām no jau zināmiem un ierastiem produktiem rūpēsies jaunais, taču talantīgais pavārs Roberts Ozoliņš, Jauno Pavāru Kustība biedrs. Roberts līdz šim ir bijis šefpavārs Vecrīgas restorānā Dom, restorānā Kuldīgā  “Kopa Taste”, un pašreiz ir Liepājas restorāna Maestro Design šefpavārs.

Kā saka Roberts: “Daļa no mūsu identitātes ir tas, ko mēs audzējam un radam. Izceļot un sargājot to, mēs esam mūžīgi. Tāpēc es izvēlos un atbalstu vietējos ražotājus, audzētājus un sezonālus ēdienus.”

Kā jau ierasts, ēdiena garšas veidos sezonas produkti, kas galvenokārt auguši bioloģiski Valmieras novadā! Brauc ciemos, baudi nebijušas garšas no zināmiem produktiem!

Aicinām 24. februārī plkst. 13.00, 16.00 un 19.00 Mujānu biedrības namā.

Informāciju sagatavoja:
Mujānu biedrības nams
Tālrunis: 29829588
e-pasts: