Polijas vēstniece Latvijā Monika Mihališina apmeklē Valmieru

Piektdien, 25. martā, Valmierā un Valmieras novada pašvaldībā viesojās Polijas vēstniece Monika Mihališina. Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks vēstnieci iepazīstināja ar Valmieras novada situāciju dažādās jomās pēc administratīvi teritoriālās reformas.

Vēstniece apmeklēja Jāņa Daliņa stadionu un Vidzemes Augstskolu, iepazinās ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras Valmieras biznesa inkubatora darbību, apmeklēja koprades darbnīcu “DARE”, kā arī televīzijas “ReTV” redakciju un SOS bērnu ciematu Valmierā.

Polijas vēstniece Monika Mihališina ir vairāku Latvijai un Baltijas valstīm veltītu ekspertīžu, zinātnisko un preses publikāciju autore, kā arī starptautisko projektu un semināru organizatore. Vēstniecei ir humanitāro zinātņu doktore Latvijas Kultūras akadēmijā valodniecības jomā ar specializāciju starptautiskajās Latvijas – Polijas attiecībās kultūras jomā. Vēstniece daudz strādājusi tieši baltistikas jomā, tādēļ pārzina mūsu valsti, kā arī labi pārvalda latviešu valodu.