Platību maksājumu Provizorisko iesniegumu var aizpildīt no 5. novembra

No 2021.gada 5.novembra lauksaimnieki var sākt aizpildīt informāciju Vienotajā platību maksājumu iesniegumā nākošajai saimniekošanas sezonai– Provizorisko iesniegumu.

Ja nepieciešams, Provizoriskā iesnieguma sadaļā vai Lauku bloku precizēšanas sadaļā LAD Elektroniskajā pieteikšanās sistēmā (EPS) var veikt lauku bloku precizēšanu.

Lauku atbalsta dienesta Eiropas Savienības Tiešo maksājumu departamenta direktors Aigars Šmelds atzīst: “Iepriekšējā gadā iespēju sagatavot Provizoriskos iesniegumus izmantoja vairāk nekā 2500 lauksaimnieku. Kā pozitīvo ieguvumu viņi atzina iespēju pakāpeniski aizpildīt informāciju platību maksājumu vienotajā iesniegumā, kā arī plānot zaļināšanas un citu prasību izpildi.”

Pabeigt platību maksājumu iesnieguma iesniegšanas procesu varēs 2022.gada aprīlī un maijā.

Informē Lauku atbalsta dienests