Pirmssvētku laiks Valmieras sākumskolā aizvadīts sportiski

Valmieras sākumskolā veselīgs un sportisks 16. novembris

Pirmssvētku laiks, 16.novembris, Valmieras sākumskolas saimei aizritēja kustību, sporta, veselības un arī basketbola zīmē.

Sadarbībā ar Bertānu Valmieras basketbola skolu 1. un 2. klašu skolēni tikās ar VALMIERA GLASS VIA basketbola komandas spēlētājiem un treneriem. Šo tikšanos kopā ar basketbolistu un treneri Sandi Amoliņu skola plānoja jau krietni pirms šodienas, lai viss notiktu organizēti un pārdomāti. Skolēniem bija iespēja nostāties blakus mūsu pilsētas basketbola milžiem, uzdot jautājumus, saņemt atbildes un izmēģināt spēkus bumbas vadīšanā, koordinācijas un veiklības uzdevumos. Neviltots prieks, pietāte pret sportistiem un zinātkāre, kā rit profesionāla sportista ikdiena un treniņu process. Protams, uz laukuma notika īsta raksturu pārbaude – prieks par uzvaru, asaras par neveiksmi un vēlme būt īstam komandas dalībniekam. Nav daudz jāstāsta, lai pārliecinātu katru, ka sports un sacensība ir lieliska iespēja rūdīt raksturu, pilnveidot fiziskās īpašības un trenēt sadarbības prasmes.


Savukārt pēcpusdienā kolēģes Diānas Rudzītes ierosināta pakustēšanās vienatnē pārtapa par iespēju katram skolas darbiniekam kustēties vairāk nekā ikdienā. Jau 1. novembrī starts tika dots izaicinājumam “Mana dažādā – vienīgā Latvija” pasākumu cikla ietvaros, aicinot katru ikdienā iekļaut vairāk kustību kā parasti. Tas nozīmē, ka pateicīgs būs ķermenis par iegūto svaiga gaisa, veselības un labsajūtas devu. Aktivitātes svarīgas katram cilvēkam: lielam, mazam, vecam, jaunam, agronomam, grāmatvedim, konditoram, skolotājam… Katrs kolēģis kopējā tabulā atzīmēja savus ikdienas izaicinājumus un nonāca līdz uzvarētāja statusam. Balvu pasniegšanas ceremonijā skolotājus pagodināja profesionāls sportists, basketbolists, komandas līderis, kuru noslēpumā turējām līdz pat pulcēšanās brīdim skolas Svinību zālē, tas bija Edmunds Elksnis. Saspringtajā treniņu procesa laikā Edmunda viesošanos skolā palīdzēja realizēt mārketinga vadītāja Madara Zelča.


Šī bija sirsnīga tikšanās, kas noteikti motivēs kustību aktivitātes turpināt! Edmunda pārliecībai, ka kustēšanās ir nepieciešama, lai nenāktos resursus tērēt, ārstējot dažādas kaites, tam patiešām ir jāpiekrīt!


Autogrāfi, smaidi, ovācijas un kustēšanās, kustēšanās, kustēšanās – tieši tik veselīgi piepildīta bija 16.novembra diena Valmieras sākumskolā.

Informāciju sagatavoja:

Ilona Tropa,

Valmieras sākumskola