Pirmsskolas izglītības iestāde “Buratino” un SIA “Vidzemes slimnīca” vienas no labākajām arodbiedrībām Latvijā

Valmieras arodorganizācijas vienas no labākajām Latvijā

15. decembrī Arodbiedrību namā notika Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības (LBAS) apbalvošanas pasākums “Labākā arodorganizācija 2023”, kurā LBAS atzinības rakstus un balvas saņēma 16 aktīvākās arodorganizācijas, tajā skaitā Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku atodbiedrības (LIZDA) Valmieras pirmsskolas izglītības iestādes (PII) “Buratino” pirmorganizācija, priekšsēdētāja Dace Krolle un Vidzemes slimnīcas arodorganizācija, priekšsēdētāja Inta Sīka.

PII “Buratino” pirmorganizācijas priekšsēdētāja Dace Krolle saņēma LABS atzinības rakstu par izciliem sasniegumiem arodbiedrības darbā un sociālajā dialogā. “Dace ir čakla, neatlaidīga, smaidīga, zinoša, iedrošina šaubu brīžos un tā vēl varētu turpināt. Dace ir īstajā vietā!”, gandarījumu par iestādes arodbiedrības priekšsēdētājas Daces Krolles darba novērtējumu pauž PII “Buratino” kolektīvs.

Savukārt LIZDA atzinības raksts pasniegts PII “Buratino” par nozīmīgu ieguldījumu arodbiedrības kustības attīstībā un veidošanā, tādējādi pateicoties kolēģiem par darbu, ieinteresētību un radošumu!

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība apbalvošanai izvirzīja Vidzemes slimnīcas arodorganizāciju. Vidzemes slimnīcas arodorganizācijas biedru skaits pēdējā gada laikā nozīmīgi palielinājies, sasniedzot vairāk nekā 30 % no strādājošo skaita.

LBAS dalīborganizācijas apbalvošanai izvirzīja savas aktīvākās arodorganizācijas un jauniešus, kas ilgtermiņā ir devuši nozīmīgu ieguldījumu arodbiedrību kustības attīstībā un veidošanā un īpaši veiksmīgi darbojušies darbinieku sociālo, ekonomisko, darba tiesību un darba drošības interešu aizstāvībā, kā arī veicinājuši sadarbību ar darba devējiem un jaunu biedru piesaistīšanu.

Dalībniekus pasākumā video uzrunā sveica ministru prezidente Evika Siliņa, un pasākuma atklāšanā piedalījās labklājības ministrs Uldis Augulis un ministru prezidentes padomniece sociālās politikas jautājumos Dace Kļaviņa.

Foto autors: Kaspars Rācenājs un PII “Buratino”