Pirmo reizi pasniegtas Valmieras novada gada balvas uzņēmējdarbībā

Valsts svētku priekšvakarā, 17. novembrī, norisinājās “Valmieras novada gada balvas uzņēmējdarbībā 2022” apbalvošanas ceremonija. Rūjienas Kultūras centrā pulcējās Valmieras novada uzņēmēji, lai kopā svinētu uzņēmējdarbības svētkus. Par Valmieras novada 2022. gada uzņēmumu kļuva SIA “Culimeta Baltics”.

“Valmieras novada gada balva uzņēmējdarbībā” šogad tiek pasniegta pirmo reizi. Valmieras novads vēlas izcelt, uzteikt un godināt uzņēmējus, kuri ar savu darbu devuši nozīmīgu ieguldījumu novada attīstībā un uzrādījuši labus uzņēmējdarbības rezultātus.

Uzņēmumi tika sumināti 10 nominācijās. Katrā nominācijā uzvarētājs saņēma īpašu mākslinieka veidotu un Valmieras novadā izgatavotu balvu, un vēl divi uzņēmumi (izņemot gada uzņēmuma kategorijā) saņēma goda rakstu.

Uzņēmumi, kas saņēma apbalvojumus:

Gada uzņēmums: SIA “Culimeta Baltics”.

Gada investīcija: uzvarētājs SIA “Thermal-Tec”, goda raksti SIA “Rūjienas saldējums” un SIA “Naukšēni”.

Gada eksportētājs: uzvarētājs SIA “VALPRO”, goda raksti AS “Valmieras stikla šķiedra” un SIA “Silviko”.

Gada saimnieks: uzvarētājs kooperatīvā sabiedrība “VAKS”, goda raksti Jeru pagasta Z/s “Ceriņi” un Burtnieku pagasta Z/s “Kļaviņas”.

Gada tirgotājs: uzvarētājs SIA “VRPB” (t/c Valleta), goda raksti SIA “Austris AG” un SIA “Cowcare”.

Gada pakalpojuma sniedzējs: uzvarētājs SIA “Kantīne B”, goda raksti SIA “Frenx” (“Vīnkalnu Pils māja”) un SIA “3D Cinema” (kinoteātris “Gaisma”).

Gada ilgtspēja: uzvarētājs SIA “Wunder Latvia”, goda raksti SIA “Daiļrade koks” un SIA “Adven Latvia”.

Gada mazais ražotājs: uzvarētājs Sandra Vilne un Egons Vilnis (zīmols “Sandriņas ievārījumi”), goda raksti Zita Petruseviča (zīmols “Rada Zita”) un Linda Zelta (keramikas zīmols “Vidusmeži”).

Gada jaunuzņēmums: uzvarētājs SIA “World Wood Shop”, goda raksti SIA “Ahh-Meat” un SIA “Nordspring”.

Gada mācību uzņēmums: uzvarētājs SMU “Eco To Go” (Valmieras tehnikums), goda raksti SMU “Kristine`s Angel`s” (Valmieras Dizaina un mākslas vidusskola) un SMU “Eco Furniture” (Valmieras tehnikums).

Sadarbībā ar Valmieras uzņēmēju klubu tika sumināti uzņēmēji – seniori, kuri snieguši nozīmīgu ieguldījumu Valmieras novada uzņēmējdarbības attīstībā: Arvīds Kaļva, Jānis Matisons seniors, Andris Bērziņš, Ruta Roberta, Leons Orgs, Inesis Boķis, Andris Oskars Brutāns, Aivars Sirmais, Atis Sausnītis, Juris Palkavnieks, Pēteris Streļčs, Inārs Poļaks, Visvaldis Skujiņš.

“Valmieras novada gada balvu uzņēmējdarbībā” turpmāk plānots pasniegt katru gadu un iedibināt to par nozīmīgu Valmieras novada uzņēmēju godināšanas tradīciju.

Ar apbalvotajiem uzņēmumiem plašāk iepazīstināsim turpmākajos Valmieras novada pašvaldības informatīvā izdevuma numuros.

Ar uzņēmēju stāstiem iespējams iepazīties Valmieras Attīstības aģentūras Fb kontā https://www.facebook.com/VAA.Valmiera

Justīne Skrastiņa,

Valmieras Attīstības aģentūra