Pirmais Valmieras novada fonda “Labdarības kazino” atnesis teju 1100 eiro iedzīvotāju idejām

21. aprīlī Valmieras novada fonds (VNF) rīkoja izklaidējošu labdarības pasākumu “Labdarības kazino” Valmieras Multiklubā, uz kuru tika aicināti valmierieši un citi atbalstītāji, lai aizraujošās un azartiskās aktivitātēs piesaistītu ziedojumus VNF iedzīvotāju iniciatīvu konkursam “Sev, tev, novadam”.

Šogad, savā pilngadības gadā, VNF organizēja “Labdarības kazino”, kura laikā Valmieras Multiklubā viesus, VNF kluba biedrus un ziedotājus sagaidīja azartiskas atrakcijas – “Rallijpongs”, “Atstāj nospiedumu “Sev, tev, novadam””, “Kļūsti par vienu no viņiem”, “Spēka vakars” un “Ziedotāju liktenīgais aplis”. Visas šīs atrakcijas simbolizē kādu no VNF programmām vai tradicionālajām ziedojumu piesaistes aktivitātēm. Tādējādi, azartiskie vakara dalībnieki ne tikai aktīvi baudīja izklaidējošo pasākumu mūsu “gandrīz darbinieka” Uģa Meldera vadībā, bet arī vairāk uzzināja un nostiprināja savu izpratni par VNF labdarības un filantropijas darbu Valmieras novadā.   Vakara gaitā iluzionists Valdemārs Veiss “Labdarības kazino” apmeklētājus smīdināja un mulsināja ar mikromaģiju un pirms vakara noslēguma uzstājās ar šovu, pārsteidzot gan ar virtuozu veiklības un acu apmāna mākslu, gan ar Harija Hudini cienīgiem izlaušanās trikiem. Vakars noslēdzās ar Valmieras novada pašvaldības un viesnīcas Wolmar dāvanu izsoli, kas tika izspēlēta ar neiztērētajiem vai iegūtajiem VNF-iņiem – naudas vienības, ko izmantoja spēļu laikā!

“Labdarības kazino” norisi finansiāli atbalstīja Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Tehniskā nodrošinājuma atbalsts un ziedojums balvu fondam saņemts arī no Tipogrāfijas “Līga”, SIA “Artifex Plus”, SIA “Decor print”, no Gata Akūlova un “Spēka pasaules”, un SIA “Abula” Brenguļu alus darītavas.

Sirsnīgs paldies visiem “Labdarības kazino” dalībniekiem un atbalstītājiem, arī tiem, kuri nepiedalījās klātienē, bet ziedojumus ieskaitīja VNF bankas kontā pirms pasākuma! Paldies brīvprātīgajiem – Uģim Melderam, Mārcim Bogdanovam, Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzijas un Valmieras 5. vidusskolas meitenēm – Laumai, Annijai, Adrijai un Tīnai, tāpat atraktīvajiem Eiropas solidaritātes korpusa puišiem – Pedro no Portugāles un Pepe (Jose) no Spānijas, kuri vakaram piešķīra internacionālu piesitienu! Kopā ziedojumos tika savākti gandrīz 1100 eiro.

Informāciju sagatavoja:
Patricija Siliņa, VNF valdes priekšsēdētāja