PII “Burtiņš” futbola diena 5-6 gadus veciem bērniem Valmieras Olimpiskā centra futbola laukumā

15. septembrī enerģijas pilni Valmieras Olimpiskā centra futbola laukumā ieradās PII ”Burtiņš” vecāko G un I un sagatavošanas H grupu bērni, lai sportiskā garā pavadītu pēcpusdienu kopā ar futbola kluba treneriem.

Bērni ar prieku un interesi piedalījās dažādās sportiskās aktivitātēs, iepazīstot un izmēģinot dažādus futbola spēles elementus – bumbas vadīšanu ar sitienu vārtos; bumbas vadīšanu, mainot kājas; žonglēšanu ar bumbu, šķēršļu pārvarēšanu daudzveidīgos vingrinājumos. Visas aktivitātes bija pielāgotas atbilstoši bērnu vecumam un viņu spējām. Jauno sportistu paaudze ar aizrautību vēlējās izmēģināt katru uzdevumu kopā ar enerģiskajiem futbola kluba treneriem.

Pasākums, pēc kura katrs mazais sportists un pedagogi saņēma dāvaniņu par aktīvu piedalīšanos, bērniem tika nodrošināts sadarbībā ar Valmieras futbola klubu. Lielu paldies par interesanto, aizraujošo nodarbību sakām futbola kluba treneriem, īpaši, Kalvim Grāverim, kā arī autobusu vadītājiem par drošu bērnu pārvadāšanu.

Informāciju sagatavoja: Laura Līva PII “Burtiņš” pirmsskolas izglītības skolotāja

Foto galerija: https://ieej.lv/L1hQr