Pievienojies izaicinājumam “Km skaita pavasarī”!

Izaicinājums Km skaita pavasarī

Pavasara atnākšana iedvesmo ne tikai pievērsties sava mājokļa un tā apkārtnes sapošanai, bet arī vairāk piedomāt par kustībām, veselīgāku dzīvesveidu, tāpēc no 20. aprīļa līdz 10. maijam Mārupes novada pašvaldība aicina uz draudzīgu sāncensību visas Latvijas pašvaldības.

Izaicinājuma “Km skaita pavasarī!” laikā ar bezmaksas mobilās aplikācijas STRAVA palīdzību tiks uzskaitīti katra novada profilam piesekojušo dalībnieku “zaļie” kilometri soļojot, skrienot vai braucot ar velosipēdu. Trīs pašvaldības, kuras būs sakrājušas visvairāk “zaļo” kilometru, saņems balvas savam novadam.

Šobrīd izaicinājumam ir pieteikušās 17 pašvaldības – Valmieras, Mārupes, Ādažu, Saulkrastu, Ropažu, Varakļānu, Limbažu, Bauskas, Siguldas, Smiltenes, Kuldīgas, Talsu, Salaspils, Rēzeknes, Preiļu, Tukuma un Ķekavas. Konkurence nav maza, tāpēc katrs dalībnieka solis ir svarīgs. Valmieras novada izaicinājuma klubam STRAVA iespējams pievienoties ŠEIT.

Aktīvākais novads “zaļo” kilometru vākšanā tiks noskaidrots 12. maijā “Zaļā festivāla” laikā, kas norisināsies “Business Garden Rīga” iekšpagalmā (Malduguņu ielā 4, Mārupē).

Iepazīsties ar izaicinājuma nolikumu Videi draudzīgs izaicinājums “Km skaita pavasarī!” un aplikācijas STRAVA lietošanas pamācību.

NB! Dalībniekiem aizliegts izmantot jebkādus motorizētus pārvietošanās līdzekļus.

Lai mums visiem kopā izdodas!