Piesakies Valmieras dzimšanas dienas mamaneta turnīram!

Piesakies Valmieras dzimšanas dienas mamaneta turnīram!

Valmieras 740. dzimšanas diena nav iedomājama bez sportiskām aktivitātēm, tāpēc aicinām ikvienu sievieti, kura sasniegusi 30 gadu vecumu, vai jebkura vecuma māmiņu 23. jūlijā plkst. 10.00 piedalīties Valmieras dzimšanas dienas mamaneta turnīrā, kas norisināsies formātā 4:4. Sacensības notiks airēšanas bāzes “Krāces” teritorijā esošajos pludmales volejbola laukumos, Kāpu ielā 15, Valmierā.

Pieteikties dalībai mamaneta turnīrā aicinām līdz 10. jūlija plkst. 15.00. Katrā komandā var pieteikt sešas dalībnieces. Dalības maksa komandai – 10 EUR. Turnīra nolikumu un komandas pieteikuma anketu atradīsi šeit.

Mamanet spēle ir ļoti līdzīga volejbolam – spēle notiek volejbola laukumā, piedaloties sešām dalībniecēm katrā laukuma pusē, taču bumba nav jāatsit, bet jānoķer rokās pirms tā tiek nodota nākamajai spēlētājai. Lai piedalītos šajā spēlē, nav nepieciešamas kādas īpašas prasmes vai fiziskā sagatavotība. Spēles devīze ir “Katra mamma var!”

Medaļa Tev par to, ka Valmieras sportiskais gars cieņā!

Sacensības organizē komanda “MAMANET Valmiera” sadarbībā ar biedrību “Valmieras volejbola klubs” un Valmieras novada pašvaldības atbalstu.

Valmieras pilsētas svētku programmu skati valmierasvin.lv. Svētku lieldraugs – AS “Valmieras stikla šķiedra”.

Piesakies Valmieras dzimšanas dienas mamaneta turnīram!