Piesakies Biznesa izmēģinājumu laboratorijai!

Biznesa izmēģinājumu laboratorija

Tevi interesē uzņēmējdarbība vai ir sava biznesa ideja, bet neesi drošs par tās dzīvotspēju? Vēlies satikt līdzīgi domājošus cilvēkus un rast jaunas idejas biznesam? Uzsāc savas idejas pārbaudi mentoru un dažādu speciālistu vadībā!

Limbažu novada pašvaldības aģentūra “Lauta” sadarbībā ar Vidzemes Augstskolas Zināšanu un Tehnoloģiju centru (ZTC) aicina ikvienu iesaistīties Biznesa laboratorijas (B-LAB) aktivitātēs.

B-LAB ir Vidzemes Augstskolas Zināšanu un Tehnoloģiju centra iniciatīva ar mērķi veicināt cilvēku interesi par uzņēmējdarbības uzsākšanu un savas biznesa idejas attīstību. Iniciatīvas ietvaros tiks organizētas dažādas apmācības, kuru laikā būs iespēja piedalīties vairākās aktivitātēs. Piedalies un noskaidro, kas ir sociālā uzņēmējdarbība un sociāli atbildīga uzņēmējdarbība. Izmanto iespēju tikties ar pieredzējušiem uzņēmējiem, kas darbojas šajās jomās.

Ikviens, kurš interesējas par uzņēmējdarbību ir aicināts piedalīties B-LAB aktivitātēs. Visas nodarbības notiks tiešsaistē no plkst. 18.00 – 20.30

Pasākums ir BEZMAKSAS. Pieteikšanās līdz 25. februārim: https://ieej.lv/B-LAB2022

Apmācības paredzētas Limbažu un citu novadu iedzīvotajiem.

Pasākumu laikā var tikt veikta filmēšana un fotografēšana publicitātes vajadzībām.

Informāciju sagatavoja: Zane Lapšāne-Celma