Piesakies akcijai “Valmieras novada Viedais ciems”!  

Lai ar iedvesmojošiem piemēriem un kopienu attīstības ekspertu sniegtām konsultācijām un izglītojošām aktivitātēm atbalstītu Valmieras novada aktīvos iedzīvotājus savas kopienas attīstībā, aicinām pieteikties dalībai akcijā “Valmieras novada Viedais ciems”.

Ja Tavā sirdī deg tādas vērtības kā rūpes par savas kopienas labklājību, apmierinātību un labsajūtu, Tu dzīvo Valmieras novadā un esi kādas novada domubiedru grupas, nevalstiskas organizācijas vai kādas novada apdzīvotas vietas aktīvs pārstāvis, akcija “Valmieras novada Viedais ciems” ir domāta tieši Tev.

Piedaloties akcijā, Tev būs iespēja sestdienā, 28.oktobrī, doties izbraukuma seminārā ar autobusu uz Latvijā jau atpazīstamu Viedo ciemu Lēdurgu. Brauciena laikā ar autobusu semināra dalībnieki savstarpēji iepazīsies, katrs individuāli vērtēs un kopīgi pārrunās jautājumus par savas kopienas attīstību, stiprajām, vājajām pusēm un iespējām, kā arī iepazīsies ar kopienas darbu un aktivitātēm Lēdurgā. 

Pēc izbraukuma semināra plānota kopienu vajadzību izvērtēšana, un, balstoties uz tām, turpmākas konsultācijas un apmācības kopienas darbā. Akcijas norise tiks pielāgota faktiskajām tās dalībnieku vajadzībām, un tās dalībniekiem tiks sniegts arī sagatavošanās atbalsts veiksmīgai dalībai uzsaukumos par atpazīstamības zīmes “Viedais ciems” iegūšanu. 

Tavu pieteikumu dalībai akcijā gaidīsim līdz 22.oktobrim, rakstot e-pastu   vai zvanot pa tālruni 26495997.