Piesaki savu talkošanas vietu 22. aprīļa Lielajai Talkai!

Lielā talka 2023

Straujiem soļiem atnācis pavasaris un tikpat strauji tuvojas 22. aprīlis – Lielās Talkas diena!

Lielā Talka 2023 notiks sestdien, 22. aprīlī, no plkst. 9:00 līdz 15:00 vienlaicīgi visā Latvijā. Talkas norisi kopumā katrā novadā un pilsētā pārrauga Lielās Talkas koordinators.

Valmieras novada pašvaldība jau saņēmusi talkai paredzētos maisus un tie ir nogādāti uz apvienībām. Maisus bez maksas būs iespējams saņemt 22. aprīlī ikvienā www.talkas.lv reģistrētajā talkas norises vietā pie talkas atbildīgā vai koordinatora.

Uzzināt par jau pieteiktajām kolektīvajām talkām un pieteikt savu talku var ŠEIT.

Lielās Talkas dienā iespējams talkot arī individuāli. Tie, kuri vēlas doties dabā un talkot vienatnē vai kopā ar ģimeni, pastaigājoties pa mežu vai gar jūru sakopt savu apkārtni vai savu māju tuvumu, aicināti rīkot SOLO talkas. Tās jāpiesaka šajā kartē, tādā veidā pievienojoties lielajam Latvijas talkotāju pulkam.

Viss, kas nepieciešams, lai piedalītos Lielajā Talkā, ir – vēlēšanās to darīt!