Piektdien, 24. septembrī, Sedas kultūras namā notiks vakcinācija

vakcinācija

Piektdien, 24. septembrī, no plkst. 15.00 līdz 19.00 Valmieras novada Sedas kultūras namā Parka ielā 21 notiks izbraukuma vakcinācija. Būs pieejamas 200 Janssen vakcīnas devas. Aicinām Valmieras novada iedzīvotājus izmantot iespēju vakcinēties tuvāk dzīvesvietai!

Latvija ir saņēmusi 19200 vakcīnas Janssen devas un, saskaņā ar ražotāja sniegto informāciju, nākamā piegāde tiek plānota nākamotrdien, kad gaidāmas 19200 devas.

Vakcinācijas darba grupa lēmusi Janssen vakcīnas novirzīt gan stacionāros guļošiem pacientiem, personām, kurām vakcinācija jāveic mājās (guļošajiem pacientiem un personām, kas vecākas par 80 gadiem un viņu mājsaimniecības locekļiem), personām ar garīgās veselības traucējumiem, to iestāžu klientiem, kas sniedz sociālos pakalpojumus ar izmitināšanu (sociālās aprūpes centri, patversmes, krīzes centri u.c.),  kā arī visu iedzīvotāju grupu vakcinēšanai ģimenes ārstu praksēs, ārstniecības iestādēs, t.sk. vakcinācijas punktos tirdzniecības centros un izbraukumos.

Jau ziņots, ka aizvadītajā nedēļā, 17. septembrī izbraukuma vakcinācijā Sedā bija pieejamas 100 Janssen vakcīnas, pēc kurām bija liels pieprasījums un cilvēki brauca no Rīgas, Limbažiem un citām attālām vietām Latvijā.