Piedalies Valmieras novada Tautas bumbas čempionātā!

Tautas bumbas čempionāts

Lai popularizētu tautas bumbas spēli, veselīgu dzīvesveidu un noskaidrotu izveicīgākos tautas bumbas spēlētājus, no 28. oktobra līdz 16. decembrim četros posmos notiks Valmieras novada tautas bumbas čempionāts:

1. posms / 28. oktobrī plkst. 11.00 Rencēnu pamatskolas sporta zālē

2. posms / 4. novembrī plkst. 11.00 Mazsalacas vidusskolas sporta zālē

3. posms / 25. novembrī plkst. 11.00 Naukšēnu Sporta hallē

4. posms (FINĀLS) / 16. decembrī plkst. 11.00 Valmieras Viestura vidusskolas sporta zālē

Piedalīties aicināts ikviens – individuāli, ar draugiem vai ģimeni. Komandas tiks līdzvērtīgi sadalītas pirms sacensību sākuma. Atkarībā no pieteikto komandu skaita, tiks lemts par izspēles sistēmu un dalībnieku skaitu komandā. Dalība sacensībās ir bez maksas.

Pieteikšanās:

  • Rencēnu, Mazsalacas posmam, rakstot vai zvanot – 25607772 (Līva)
  • Naukšēnu posmam, rakstot vai zvanot – 20212466 (Gundars)
  • Valmieras posmam, rakstot vai zvanot – 25971154 (Elīna)

Kopvērtējuma noteikšana un apbalvošana: Katrā posmā dalībnieki saņems individuālos reitinga punktus, un ar veicināšanas balvām tiks apbalvotas labākās trīs komandas. Čempionāta noslēgumā tiks apbalvoti pirmo trīs vietu ieguvēji sieviešu un vīriešu konkurencē.

Plašāk ar sacensību nolikumu iepazīsties:

Sacensības organizē Valmieras novada Sporta pārvalde.