Piedalies radošo stāstu darbnīcā!

Sedas radošie stāsti

Vēlies piedalīties laikmetīgas izrādes veidošanā? Vēlies iepazīt savus kaimiņus un labi pavadīt laiku?

Tad aicinām 11. un 12. maijā pievienoties radošo stāstu darbnīcām kopā ar mākslinieku Maksu Fernandesu no Portugāles un dramaturģi Elzu Martu Ružu no Latvijas.
Vizuālais un teātra mākslinieks Makss Fernandes (Portugāle) un dramaturģe Elza Marta Ruža (Latvija) jūlija mēnesi dzīvos Sedā. Rezidences laikā mākslinieki vēlas satikties un iepazīties ar vietējiem iedzīvotājiem, uzklausīt viņu stāstus, dalīties ar savu pieredzi un zināšanām, lai jau augusta sākumā Valmieras vasaras teātra festivāla laikā plašāku skatītāju loku uzaicinātu uz rezidences noslēguma pasākumu – kolektīvu izrādi, kas tapusi kopā ar aktīvajiem Sedas iedzīvotājiem.
11. un 12. maijā esat aicināti uz pirmo iepazīšanās darbnīcu!

Darbnīcās varēsi izmēğināt dažādas laikmetīgā teātra un vizuālās mākslas metodes, kuru laikā meklēsim stāstus par Sedu un tās iedzīvotājiem.

Darbnīcās aicināts piedalīties ikviens interesents, sākot no 6 līdz 100 gadu vecumam. Iepriekšējas zināšanas par teātri nav nepieciešamas.
Iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama. Norises vieta Sedas Kultūras nams

11.maijā 15:00- 19:30; 12.maijā 11:00- 15:00
Mākslinieku rezidenci īsteno biedrība “Latvijas jaunā teātra institūts” sadarbībā ar Valmieras vasaras teātra festivālu un tā ir viena no starptautiskā projekta “Magic Carpets” aktivitātēm Latvijā.

Vairāk informācijas: www.theatre.lv                    

Kontaktinformācija: 29846105, Linda Krūmiņa/ rezidences kuratore