Piedalies Pasaules Robotu olimpiādes Latvijas nacionālajā atlasē!

Līdz 6.septembrim bērnu un jauniešu komandām (divi līdz trīs dalībnieki grupā un treneris) vēl ir iespēja reģistrēties Pasaules Robotu olimpiādes Latvijas nacionālajai atlasei.

Pasaules Robotu olimpiāde (World Robot Olympiad) ir uz LEGO Education sēriju balstītas robotikas sacensības bērniem un jauniešiem līdz 19 gadu vecumam. Sacensības tiek organizētas kopš 2004.gada, bet šis būs pirmais gads, kad tās norisināsies Latvijā. Šogad tās notiks tiešsaistē. Sacensību dalības maksa komandai ir 20 EUR, iekļaujot arī izmaksas par spēles laukuma izgatavošanu un transportēšanu. Jāpiebilst, ka, jo ātrāk komandas reģistrēsies, jo ātrāk tām tiks izgatavots un nosūtīts spēles laukums.

Reģistrēties, iepazīties ar spēles noteikumiem un uzzināt vairāk par Pasaules Robotu olimpiādi var šeit. Latvijas nacionālā atlase noslēgsies 28.septembrī. Rezultāti komandām tiks paziņoti 8.oktobrī. Ja Latvijas nacionālajā atlasē kādā no vecuma grupām piedalīsies vismaz piecas komandas, tad viena no tām izcīnīs iespēju piedalīties Pasaules Robotu olimpiādes starptautiskajā finālā, kas notiks tiešsaistē no 18. līdz 21.novembrim.

Savukārt līdz 28.septembrim aicinām pieteikties sacensību tiesnešus, kuri izskatīs komandu iesūtītos video un piešķirs punktus. Tā ir iespēja gūt pieredzi liela mēroga sacensību seriāla organizēšanā. Vairāk uzzināt par Pasaules Robotu olimpiādes tiesāšanu un pieteikties iespējams šeit.

Pasaules Robotu olimpiādes Latvijas nacionālo atlasi organizē Vidzemes Augstskola. Jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar Oskaru Javu (e-pasts: ).

Facebook: https://www.facebook.com/WROLatvia
Foto: Pasaules Robotu asociācijas publicitātes foto

Informāciju sagatavoja:
Gita Dukure, Vidzemes Augstskolas sabiedrisko attiecību speciāliste