Piedalies izaicinājumā “Soļo par savu skolu”!

Pieņem izaicinājumu un soļo par savu skolu!

No 27. aprīļa līdz 15. jūnijam lietotnē Walk15 norisināsies soļu skaitīšanas izaicinājums “Soļo par savu skolu 2024″ , kurā aicināti pieteikties dalībnieki vecumā no 13 gadiem, lai krātu soļus savai skolai un palielinātu ikdienas fiziskās aktivitātes.

PVO statistika liecina, ka vairāk nekā 80 % skolas vecuma bērnu un jauniešu katru dienu ir nepietiekami aktīvi. Sporta un veselības zinātņu profesora A. Skurvīda padoms katram no mums: “10 000 soļu dienā, vismaz 3-5 reizes nedēļā”.

Pastaigājieties, izbaudiet skaistos, siltos laikapstākļus un stipriniet savu ķermeni un prātu! Lai būtu vēl interesantāk, aiciniet pievienoties klasesbiedrus, skolas biedrus vai vecākus!

Izaicinājuma beigās par uzvarētāju kļūs skola, kura būs sakrājusi vislielāko vidējo soļu skaitu, un aktīvākie skolas dalībnieki iegūs vērtīgas balvas no izaicinājuma atbalstītāja “Samsung”.

Reģistrācija ir sākusies – pievienojies savai skolai izaicinājumā ŠEIT.