Pieaugušie aicināti pieteikties dalībai kursos digitālo prasmju uzlabošanai

Valmieras novada pašvaldība aicina interesentus pieteikties dalībai pieaugušo izglītības bezmaksas kursos “Digitālo pakalpojumu izmantošana ikdienas dzīves situāciju risināšanā”, kas notiks sestdienās no 4. marta līdz 22. aprīlim no plkst. 10.00 līdz plkst. 13.00 Valmieras bibliotēkā Cēsu ielā 4.

Kursā būs iespējams apgūt šādus moduļus:

  1. Digitālo iekārtu veidi un to izmantošana ikdienas situācijās;
  2. Digitālo prasmju pielietošana ikdienas dzīves situāciju risināšanā;
  3. Valsts un pašvaldību e-pakalpojumi, interneta bankas un to izmantošanas ieguvumi;
  4. Drošas interneta pārlūkošanas nosacījumi;
  5. Personas apliecības (eID kartes), e-paraksts izmantošana;
  6. Interneta banku izmantošana un ikdienas norēķinu veikšana;
  7. Latvija.lv portāls un savas pensijas iemaksu uzkrājumu veidošana.

Interesenti varēs izvēlēties sev nepieciešamo – visus moduļus vai tikai dažus.

Lai pieteiktos dalībai kursos, līdz 2. martam jāaizpilda pieteikuma anketa Valmieras bibliotēkā pie bibliotekāres vai elektroniski https://ej.uz/kursipieaugusajiem. Vietu skaits ierobežots – vienā grupā līdz 10 personām.

Papildu informācija pieejama, zvanot pa tālr. 25742243.

Mācības tiek organizētas Eiropas Savienības Erasmus+ programmas projekta “Nacionālie koordinatori Eiropas programmas ieviešanai Latvijas pieaugušo izglītībā” Nr. 10105130-NCLV-ERASMUS-EDU-2021-AL-AGENDA-IBA ietvaros.