Pie Valmieras novada pašvaldības ēkas Lāčplēša ielā 2 šodien plīvo Ukrainas valsts karogs

Ukrainas karogs pie Valmieras nvoada pašvaldības Lāčplēša ielā 2

Tas, kam mēs negribējām ticēt, diemžēl ir noticis!

Mēs, Valmieras novada iedzīvotāji, solidarizējamies ar Ukrainu un tās tautu. Mēs atbalstām  Ukrainas valsts suverenitāti un teritorijas nedalāmību. Atbalstām Ukrainas valsts un sabiedrības  centienus veidot demokrātisku valsts attīstību.

Mēs stingri nosodām Krievijas Federācijas militāro agresiju un iebrukumu Ukrainā. Mums tas nav pieņemami, ka 21. gadsimtā iedzīvotājiem savā neatkarīgā valstī ir jācieš un jāmirst no citu valstu militāriem uzbrukumiem.

Mēs atbalstām Latvijas prasību Krievijas Federācijai un Baltkrievijai nekavējoties pārtraukt tālāku militāro agresiju, atsaukt bruņotos spēkus no Ukrainas teritorijas un iesaistīties diplomātiskās sarunās.


Mēs palīdzēsim Ukrainas cilvēkiem, ja viņiem būs jāmeklē patvērums Latvijā.


Valmieras novada pašvaldība Ukrainas karogu pie pašvaldības ēkas Lāčplēša ielā 2 izkāra arī 16. februārī, atsaucoties Ukrainas vēstniecības Latvijā aicinājumam un paužot atbalstu  Ukrainas neatkarībai un teritorijas nedalāmībai, Ukrainas integrācijai Eiropā.
Par cilvēktiesību ievērošanu, par mieru, par vērtību sargāšanu. Esam domās kopā ar Ukrainas cilvēkiem, katrs varam palīdzēt!