Peldētapmācība Strenču pamatskolas skolēniem

Uzsākoties jaunajam mācību gadam, Strenču pamatskolas 3. un 4. klašu skolēni, ievērojot noteiktos piesardzības pasākumus, ik nedēļu atsāks apmeklēt peldētapmācību nodarbības, kas norisināsies Valmieras Olimpiskajā centrā projekta “Veselības veicināšana un slimību profilakses pasākumi Valmieras novada Strenču apvienībā” ietvaros. Nodarbībās piedalīsies skolēni, kuri jau ir apguvuši peldētprasmi, kā arī skolēni bez peldētprasmes iemaņām.

Nodarbības peldbaseinā nostiprina bērnu veselību un imunitāti, kā arī veicina bērnu pareizu attīstību, labvēlīgi ietekmē asinsrites sistēmu un elpošanu. Peldot veidojas laba stāja, savukārt, aktīvas nodarbības ūdenī stiprina kaulus un nervu sistēmu un novērš plakanās pēdas attīstības iespēju, uzlabo miegu, apetīti un trenē izturību.

Dalība bez maksas!

Nodarbības norisinās projekta Nr.9.2.4.2/16/I/036 “Veselības veicināšana un slimību profilakses pasākumi Valmieras novada Strenču apvienībā” ietvaros.

Informāciju sagatavoja:

Madara Ribozola

Valmieras novada pašvaldība

Attīstības pārvaldes, Projektu vadības nodaļas

Projektu vadītāja