PELD-DIENĀ 2024 Valmieras peldbaseinā rekordliels dalībnieku skaits

Pelddiena Valmieras peldbaseinā

Nu jau par tradīciju kļuvušais pasākums PELD-DIENA Valmieras peldbaseinā sestdien, 10. februārī, pulcēja visu laiku lielāko dalībnieku skaitu – teju 100 peldētājus.

Lielajā peldbaseinā distanci veica 75 dalībnieki un vidējā 18. Jāatzīmē, ka jaunākajam PELD-DIENA 2024 dalībniekam ir tikai 6 mēneši, bet vecākajam – 65 gadi.

Bērnu distancēs aktīvākās bija meitenes, bet pieaugušajiem 50m peldējumā visvairāk piedalījās vīrieši.

PELD-DIENA Valmieras peldbaseinā notika trešo reizi. Pasākuma mērķis ir popularizēt peldēšanas sporta veidu, kā arī vecināt veselīgu dzīvesveidu. PELD-DIENĀ ikvienam bija iespēja pārbaudīt savus spēkus brīvā stila peldējumā pēc individuāla starta. Pieaugušie varēja peldēt 50 m vai 100 m distances, bērni – 25 m vai 50 m distances. Pavisam mazie peldētāji un iesācēji, savas prasmes varēja pārbaudīt vidējā mācību peldbaseinā, pārpeldot to divas, četras vai vairāk reizes.

Ja nepieciešams, dalībnieki varēja izmantot inventāru – peldbaseina nūdeli vai dēlīti. PELD-DIENAS noslēgumā tika apbalvoti lielā peldbaseina katras distances trīs ātrākie peldētāji.

PELD-DIENU organizē Valmieras Olimpiskais centrs sadarbībā ar Valmieras novada pašvaldību un šogad tā risinājās “Valmieras Olimpiskā centra sporta festivāla” ietvaros, kas 2024. gada februārī aicina iedvesmoties aktīvam dzīvesveidam, ņemot dalību kādā no teju 50 bezmaksas aktivitātēm!

Valmieras Olimpiskais centrs ir starptautiskiem standartiem atbilstošs sporta komplekss, kas piedāvā plašu sporta infrastruktūras pakalpojumu klāstu profesionāliem sportistiem, pilsētas iedzīvotājiem un tās viesiem.

Pasākuma atbalstītāji: “Salons Līga”, Cukurmammas saldumi, EŽI, “Cilpo”, Valmieras Olimpiskais centrs, Gaujas Stāvo krastu Sajūtu parks.

Informāciju sagatavoja:

Rūta Lapiņa
SIA “Valmieras Olimpiskais centrs”
Kontaktinformācija: , +371 26534501