Pēdējā nedēļa, lai pieteiktos VNF Ziedotāju aplim

Pēdējā nedēļa, lai pieteiktos VNF Ziedotāju aplim

Jau piekto gadu Valmieras novada fonds (VNF) aicina Valmieras novada apkaimju iedzīvotājus un organizācijas iesniegt savus ideju pieteikumus Ziedotāju aplim un gūt 2000 eiro savu ideju īstenošanai. Iepriekšējos gados atbalstītas tādas kultūras, sporta un sociālo jomu idejas kā teātra izrāžu apmeklēšana daudzbērnu ģimenēm, disku golfa un regbija laukumu izveide, silta maltīte Valmieras vientuļajiem senioriem un atbalsts skolēniem Covid-19 laikā. Laiks jaunu ideju atbalstam!

Lai iesniegtu savu ideju Ziedotāju apļa pasākumam, projekta ideja jāapraksta un jāiesniedz līdz š.g. 27. februārim (ieskaitot), nosūtīt uz e-pastu . Veidlapa atrodama VNF mājas lapā www.vnf.lv sadaļā “Īsteno ideju”. Marta sākumā VNF izvēlēsies trīs iedvesmojošākās idejas, kurām palīdzēs gatavoties Ziedotāju apļa pasākumam. Savukārt 7. aprīļa ceturtdienas pievakarē pašā Valmieras centrā plkst.18:00 kafejnīcā “Jauna Saule” ideju autori ar savām idejām iepazīstinātu klātesošos ar savām iecerēm un gūtu atbalstu no VNF labvēļiem un domubiedriem.

Jau stāstīts, ka Ziedotāju aplis ir pasākums, kura laikā ideju autori prezentē savas idejas sešu minūšu garumā un sešas minūtes atbild uz klātesošo jautājumiem. Lai gan Ziedotāju aplī tiek sagaidītas sociālas, kultūras vai sporta jomas idejas bez peļņas gūšanas rakstura, VNF ir atvērts arī neparastāku jomu idejām. Īpaši uzrunājošas ir idejas, kas sekmē jaunu ilgtermiņa ideju uzsākšanu vai arī paplašina vai uzlabo esošo darbību. Tāpat atgādinām, ka īpaši gaidām idejas, kas izskanējušas fonda un pašvaldības kopīgi rīkotajās Senioru domradēs pagājušā gada nogalē.

Ziedotāju aplim Valmierā notiekot jau reizes četras, apliecinājies, ka iepazīšanās ar ideju klātienes stāstījumā un iespēja atbildēt uz jautājumiem neformālā gaisotnē, ļauj efektīvi uzrunāt iespējamos atbalstītājus. Arī šogad aicinām projektu autorus apdomāt savas ieceres līdz 2000 eiro. Iepriekšējos Ziedotāju apļos kopā tika saziedoti vairāk nekā 17 000 eiro, dažās iecerēs pārsniedzot pat ideju autora vēlamo summu. Ar iepriekš rīkotajiem Ziedotāju apļiem un tajos atbalstītajām idejām iespējams iepazīties ŠEIT.

Ja Tev ir kāda iecere, kurai, Tavuprāt, var noticēt arī citi, tad iesniedz to VNF. Jautājumus sūti uz e-pastu vai uzdod pa tālruni 26399772 (Patricija).

VNF Ziedotāju aplis ir pasākums, kurā fonds aicina apkaimes iedzīvotājus ziedot iepriekš izvēlētiem projektiem. Šogad pasākumu atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Ikdienā Valmieras novada fonds jau 16 gadus strādā, atbalstot iedzīvotāju iniciatīvas dzīves uzlabošanai Valmieras apkaimē, ziedotājiem piedāvājot mērķtiecīgas ziedošanas atbalstu.