Pēcpusdiena ar mēru – 10. martā

Pēcpusdiena ar mēru

Kvalificēta darba spēka piesaiste un talantu attīstība ir aktuāls jautājums ikvienam uzņēmējam. Cilvēkresursi ir viens no vērtīgākajiem aktīviem, kam var būt būtiska nozīme uzņēmuma konkurētspējas celšanā. Izglītības iestādes privātajam sektoram vēlas sagatavot darba tirgū pieprasītus un kvalificētus darbiniekus, kā arī sniegt virkni citu pakalpojumu. Lai veicinātu veiksmīgu sadarbību starp uzņēmumiem un izglītības iestādēm un izprastu abu pušu piedāvājumu un vajadzības, pasākums “Pēcpusdiena ar mēru” 10. martā tiks veltīts tematam “Darbaspēka sagatavošanas un sadarbības iespējas”.

Par darbaspēka sagatavošanas iespējām un sadarbību informēs pārstāvji no Vidzemes Augstskolas, Valmieras tehnikuma un Valmieras Dizaina un mākslas vidusskolas. Uzņēmēji no SIA “Valpro” un SIA “Vidzemes slimnīcas” dalīsies savā pieredzes stāstā par sadarbību ar izglītības iestādēm un ieguvumiem.

Pasākums notiks 10. martā pulksten 14.00 Valmieras tehnikumā (Vadu iela 3, Valmiera).

Aicinām reģistrēt dalību: https://ej.uz/PAM-2023