PBLA aicina pievienoties ikgadējam Pasaules latviešu ekonomikas un inovāciju forumam

Pasaules brīvo latviešu apvienība ar prieku aicina ikvienu pievienoties ikgadējam Pasaules latviešu ekonomikas un inovācijas forumam (PLEIF), kas šogad norisināsies 6. novembrī kinoteātrī “Splendid Palace” un tiešsaistē.

PLEIF forums šogad noritēs jau septīto reizi un par šī gada vienojošo tēmu izvirzīta Rīgas pilsētas attīstība un iespējamā diasporas iesaiste. Mēs ticam, ka Rīga ir unikāla pilsēta un tai ir neskaitāmas priekšrocības, kas to iezīmē kā starptautiski konkurētspējīgu un dinamisku pilsētu un ekonomiskās izaugsmes centru ikvienam. Konferences mērķis ir to atspoguļot un mudināt ikvienu piedalīties Rīgas izaugsmē.

Pasākums būs dalīts trīs tematiskajās daļās – uzņēmējdarbība un investīcijas, darbaspēks, nekustamais īpašums. Katru no daļām ievadīs trīs prezentācijas par uzņēmējdarbības attīstīšanu Rīgā un Rīgas potenciālu dažādās nozarēs, kam sekos ekspertu diskusijas.

Aicinām dalībniekus, vadoties no apstākļiem, būt klātienē, kā arī piedalīties virtuāli gan Latvijā, gan arī no visas pasaules. Foruma darba valoda būs angļu ar tulkojumu uz latviešu valodu.

Sīkāka informācija par forumu un reģistrēšanās – Foruma mājaslapā.


Pasaules latviešu ekonomikas un inovāciju forumu organizē Pasaules Brīvo latviešu apvienība un Latvijas Republikas Ārlietu Ministrija, sadarbībā ar uzņēmumu ERDA un Amerikas Tirdzniecības Palātu Latvijā.