Pavasaris Ineses Popes gleznās

Gleznu izstāde

No 13. februāra līdz 31. martam Valmieras pagasta bibliotēkā aplūkojama mākslinieces, rokdarbnieces un novadnieces Ineses Popes gleznu un rokdarbu izstāde “Pavasaris”. Pati māksliniece stāsta, ka bērnībā iedvesma mākslas pasaulei gūta dabas un vecmāmiņas siltuma klātbūtnē, vērojot dārza puķu uzplaukšanu, kameņu ceļu līdz saldajam nektāram, sauleszaķīšu deju uz sienām un sarunās, palīdzot omītei ievākt zāļu tējas un čiekurus malkas krāsnij.
No gleznošanas bērnu pulciņa tagadējā Rīgas prezidenta pilī līdz studijām gan Rīgā, gan Valmierā Inese ir ļāvusi glezniecībai būt klātesošai savā dzīvē. Valmierā darbojusies lietišķās mākslas studijā pie vadītājas Dainas Leites. Pedagoģes Ivetas Gudetas iedvesmota un iedrošināta māksliniece ir strādājusi arī pie lielformāta kopiju darbiem. Savukārt, pie Ievas Celmas “ Ievas studijā” Inese ir sākusi nodarboties tieši ar eļļas gleznošanu.
Māksliniece par savu savu vaļasprieku saka tā : “Gleznojot – krāsas ieved citā pasaulē, pazūd laika izjūta, bet šeit uz zemes paliek piepildījuma un gandarījuma sajūta”.

Aicinām visus interesentus apmeklēt izstādi Valmieras pagasta bibliotēkā!

Gleznu izstāde

Informē: Inga Grīnbauma, Valmieras pagasta bibliotēkas vadītāja