Pavasara make-up meistarklase ar mākslinieci Ievu Delviņu

Pavasara make-up meistarklase

Trešdien, 3. aprīlī, pulksten 18.30 Mūrmuižas “Pagastmāja” norisināsies “Pavasara make-up meistarklase” ar mākslinieci Ievu Delviņu.

Ievai ir vairāk nekā 10 gadu pieredze industrijā. Strādajusi kā vadošais make-up mākslinieks “MAC” zīmolā un “Douglas”, kas ir ielākais parfimērijas un kosmētikas veikalu tīkls Latvijā. Labi pārzina mazumtirdzniecību un to, kā būt gudram klientam, lai pirkumi ir draudzīgi arī makam. Veidojusi tēlu personāliem un piedalījusies neskaitāmās fotosesijās.

Ieva par meistarklasi: “Gluži kā apģērbu pasaulē, arī make-up pasaulē mode diktē savus noteikumus. Mūsu uzdevums ir izvērtēt un saprast, kam ir vērts “skriet pakaļ”, kas piestāv tieši man. Tāpēc, kad runāsim par pavasara un vasaras modes tendencēm, es Jums tās pastāstīšu, parādīšu un kopā izlemsim, kas piestāv katrai no Jums. Tāpat arī palīdzēšu izdarīt izvēles, kas turpmāk ikdienu padarīs skaistāku un vienkāršāku!”

Divās stundās ikviena dalībniece varēs izzināt make-up noslēpumus, atrast visskaistāko sevī un būt gatavai košam pavasarim un brīnišķīgai vasarai.

Dalības maksa: 15 eiro, vietu skaits ierobežots.

Pieteikšanās pa tālruni: 28009594.