PATA kokmateriālu veikalā Valmierā 1. aprīlī notiks putnu būrīšu gatavošanas darbnīca

notiks putnu būrīšu gatavošanas darbnīca

Atklājot terases sezonu, sestdien, 1. aprīlī, PATA kokmateriālu veikalā Valmierā, Patversmes ielā 9, no plkst. 10.00 līdz 14.00 Valmieras iedzīvotāji aicināti ne vien iepazīties ar PATA piedāvājumu terases izbūvei, bet ikviens varēs izgatavot arī savu putnu būrīti īpašā darbnīcā.

“Jau par tradīciju ir kļuvis, pavasari sagaidot, organizēt terases atklāšanas svētkus PATA kokmateriālu veikalos. Pasākumā laikā vecāki varēs saņemt speciālistu konsultācijas terases būvniecības un kopšanas jautājumos, savukārt bērni varēs izgatavot savu īpašo putnu būrīti,” norāda PATA kokmateriālu veikalu ķēdes pārdošanas vadītājs Lauris Purbērziņš, aicinot ikvienu uz terases atklāšanas svētkiem Valmierā.

Pasākuma laikā PATA speciālisti iepazīstinās ar terases būvēšanas principiem, skaidros apsvērumus, izvēloties konkrētus terases dēļu, kā arī sniegs ieteikumus pasākumiem, kas jāveic, lai terase kalpotu ilgi.

Papildu informācija:

Elīna Dobulāne
PATA uzņēmumu grupas
Korporatīvo attiecību un klientu servisa vadītāja
+371 25959447|