Pasniegti augstākie Latvijas valsts apbalvojumus

19.augustā Rīgas pilī notika valsts augstāko apbalvojumu – Triju Zvaigžņu ordeņa, Viestura ordeņa un Atzinības krusta – pasniegšanas svinīgā ceremonija.

Tostarp par Triju Zvaigžņu ordeņa kavalieri iecelts Oskars Spurdziņš, bijušais Valmieras pilsētas Tautas deputātu padomes priekšsēdētājs, bijušais Latvijas Tautas frontes Valmieras mēbeļu kombināta nodaļas dibinātājs un vadītājs, kā arī bijušais finanšu ministrs. Ar Viestura ordeņa pirmās pakāpes (zeltītu) goda zīmi apbalvots arī Vilnis Pavlovičs, Zemessardzes 2.Vidzemes brigādes štāba Operatīvās pārvaldes Mobilās apmācību nodaļas vecākais pasniedzējs instruktors, štāba virsseržants par nopelniem un augsti profesionālu ieguldījumu Nacionālo bruņoto spēku un Zemessardzes attīstībā, militāri patriotiskajā audzināšanā un dalību četrās starptautiskajās operācijās – Bosnijā un Hercegovinā, Irākā un Afganistānā.

Sveicam un lepojamies!

Plašāk par visiem saņemtajiem apbalvojumiem var lasīt šeit.

Informāciju sagatavoja:

president.lv